Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Urządzenie Thinkdriver


lukpie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Podlaczylem to urzadzenie zeby sprawdzic jak dziala i zeby po prostu nie latac z laptopem do samochodu jesli sie sprawdzi i po podlaczeniu z samochodem wyskoczylo ze jest dostepna aktualizacja samochodu audi i teraz sie zastanawiam czy to chodzilo o aktualizacje tej aplikacji czy tez urzadzenia czy mojego samochodu? bo to bylo takim niezrozumialym spolszczeniem wyswietlone i sciagnelo sie chyba z 10mb i zainstalowalo zanim zdazylem wyciagnac kluczyk ze stacyjki chociaz to moze i dobrze bo jesli to aktualizaowal sie sterownik samochodu a jabym w polowie wyciagnal kluczyk to by pewnie padl. No i teraz mam pytanie. Co to sie istalowalo? jest mozliwe ze to ta aktualizacja na ktora wzywa audi do serwisowki a przed ktora ja sie bronilem? jak to sprawdzic czy jakas aktualizacja sie zrobila w samochodzie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, lukpie napisał(a):

czy to chodzilo o aktualizacje tej aplikacji czy tez urzadzenia

Urządzenia. 

Mogłeś lepiej kupić sobie OBD11 a nie to dziadostwo.

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Urządzenia. 

Mogłeś lepiej kupić sobie OBD11 a nie to dziadostwo.

 

to wlasciwie koszowalo tyle co nic wiec zadna strata. Chyba nawet dobrze bledow nie czyta bo zawsze mam blad zamkna prawych drzwi a tu nic nie znalazlo i na pewno bede to jeszcze w wolnym czasie weryfikowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, lukpie napisał(a):

Chyba nawet dobrze bledow nie czyta

Więc jaki w tym sens to używać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Więc jaki w tym sens to używać?

ja to kupilem tylko w celu sprawdzenia. Podlaczylem raz. Polaczylo sie i od razu sciagnelo mi jakas aktualizacje audi i sie przestraszylem ze moze mi sterownik aktualizuje ale jak juz to podlaczylem to sprawdzilem bledy i tyle. Pewnie wiecej nie uzyje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wpadnij przypadkiem na pomysł zmieniać za pomocą tego jakieś kodowania czy adaptacje. 

Takie samo dziadostwo jak Carly itp. 

Tylko problemów sobie tym narobisz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2024 o 17:26, Muskel1 napisał(a):

Nie wpadnij przypadkiem na pomysł zmieniać za pomocą tego jakieś kodowania czy adaptacje. 

Takie samo dziadostwo jak Carly itp. 

Tylko problemów sobie tym narobisz.

 

kupilem to zeby wykasowac i sprAawdzic bledy w aucie kobiety a ona ma mini z ktorym moj vcds sie nie laczyl. Na pierwszy ogien zeby sprawdzic bo wiadomo ze jak popsuc to swoj poszlo moje audi i raczej tego wiecej nie podlacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...