Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa vacum w A4 B6 1.9TDI


Rafal860804

Rekomendowane odpowiedzi

Witam interesuje mnie pompa vacum jakie są objawy uszkodzonej pompy czy też zużytej??. moja pompa z  tylu jest trochę mokra... wymienilem filtr paliwa i ten stary filtr leżał w garażu przez dwa tygodnie i pokusiło mnie odkrecic dolny korek i się zdziwiłem że  ropa wyciekla czarna... autem na biegu jalowym szarpie dość okrutnie... czy to szarpanie może być spowodowane uszkodzeniem pompy? Dodam że auto raz zbiera się odrazu a czasami ma taki zawis że po chwili ma kopa czy to pompa??... wtryski pokazują parametry we świat ale niby w granicy tolerancji... robilem plukanke wtryskow dwie puszki 160zl parametry wtryskow po plukance prawie igla a dalej szarpalo i szarpie autem.. więc moje pytanie czy to wina pomy vacum??

Edytowane przez Rafal860804
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli paliwo jest czarne to miesza się z olejem w pompie vacum. Można wymienić uszczelnienia, ale zazwyczaj po rozebraniu pompy środek jest zużyty. Szukaj nowej pompy albo po regeneracji. Ja mam taką w passacie i jeździ już dwa lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis rozebalem pompe vacum na czesci pierwsze wyczyściłem i wymienilem wszystkie uszczelki lacznie z zimeringem i teraz auto pracuje rowno... nie faluje... nie szarpie jest igla

Edytowane przez Rafal860804
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...