Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.6] Moja Audyszyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo ładne :a4fan:

Nie słuchaj tu niektórych i grilla nie zmieniaj :biggrin:

Samochodzik się dyskretnie wyróżnia od innych A4.

W planach też mam taki grill :cool:

A szybki sam przyciemniałeś?

Jeśli tak to napisz czym i o ile, bo bardzo mnie się to podobuje - coś takiego bym sobie zapodał :twisted:

Opublikowano

piekna lala...prawie jak moja exlala....tyle ze przod mialem lzej pryciemniony....ja bym jednak koleczka na grila przywrocil...ale to jest kwestia gustu....tobie ma sie podobac...

Opublikowano

Całkiem ładna czarnula. Tylko jak na mój gust ten grill do zmiany. Ale, ale ... ogólnie OK !!!!

Opublikowano

Graty , wygląda furka extra, stan super ( przynajmniej na fotkach sie tak prezentuje ) , moge doradzić byś zmienił lampy przednie na te po lifcie soczewki ori i będz jeszcze lepiej. Grill kwestia gustu dla mnie co ori jest święte ale to tylko moje zdanie.

pozdrowionka :a4fan:

Opublikowano

tak ładna jak moja :wink: , kierunki zostaw bo mi się takie podobają, no i gril koniecznie z pierścieniami, sam zobaczysz że będzie lepiej :rotfl:

no i gratulacje jesli chodzi o kolorek (też taki mam) no i o zaszczytny motorek (też taki mam) :rotfl: - mały ale potrafi zamieszać :twisted:

Opublikowano

Fajna bryczka.A z grilem zrób jak sam uwazasz bo sa gusty i gusciki :a4fan: Kazy muwi to co jemu sie podoba a to przeciez twoja bryczka np mi sie podoba ten gril.Pozdro

Opublikowano
Jeżeli chodzi o cenę to jest dosyć wysoka - koło 400-450 zł i do tego ramka wymaga "obróbki", a jeżeli chodzi o kości, to pasują bez problemu.

A sprawa szyny CAN ? Musisz włączać co godzinę ?

Opublikowano

piekne a4... wlasnie takie jest moim marzeniem

Opublikowano

powiem jedno :) bardzo dystyngowana :cool:

Opublikowano
Jeżeli chodzi o cenę to jest dosyć wysoka - koło 400-450 zł i do tego ramka wymaga "obróbki", a jeżeli chodzi o kości, to pasują bez problemu.

A sprawa szyny CAN ? Musisz włączać co godzinę ?

No niestety co godzinkę radio się wyłącza. Zależy niektórym mogłoby to bardzo przeszkadzać. Ale jak dla mnie nie jest to poważny problem.

[ Dodano: 30-04-2007, 12:25 ]

Bardzo ładne :a4fan:

Nie słuchaj tu niektórych i grilla nie zmieniaj :biggrin:

Samochodzik się dyskretnie wyróżnia od innych A4.

W planach też mam taki grill :cool:

A szybki sam przyciemniałeś?

Jeśli tak to napisz czym i o ile, bo bardzo mnie się to podobuje - coś takiego bym sobie zapodał :twisted:

Stopień przepuszczania światła 70%. Są przyciemnione laminatem- materiał sporo droższy od zwykłej folii ale 7 lat gwarancji, nie rysuje się, nie odkleja, efekt naprawde super. Koszt rzędu 500 zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.