Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Virtual cockpit RS4 aktualizacja softu w A4 B9


mikiprzewo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam komputer diagnostyczny one eleven i jest opcja dodania nakładki na virtual cockpit ze zwykłego na rs4. Problem w tym że mam za stara wersje(zdjęcie niżej) i pytanie moje skąd pobrać taki soft i jaką wersję tak żeby to miało ręce, bo już raz aktualizacja spaliłem radio w a4b8😆

W obd eleven jest napisane że wersja musi być 0300 w górę. Czyli wystarczy że podniosę z 2161 na 3241 i będzie ok?

IMG_2025.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma wspólnego MIB z Virtual Cockpitem? Poczytaj forum zanim coś spier..., bo nawet w tytule masz błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchodzisz do tego od d*** strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nawet nie bardzo wie co chce zrobić. Mib to mib a VC to VC zdecyduj co chcesz zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu instalować layout z RS4 do Diesla, gdyż obroty  nie będą się zgadzały. RS4 ma obrotomierz do 8000 rpm, a Diesel do 6000. W przeciwieństwie do S4, RS4 mają tylko silniki benzynowe. S4 wychodziły na początku produkcji benzynowe i zostały później zastąpione jednostkami Diesla, datego layout S4 występują zarówno w wersji do 6000 rpm jak i 8000rpm. Pierwsze wersje VC mają za stary soft aby obsłużyć layout S4 w wersji Diesla, dlatego należy go podnieść przynajmniej do wersji 0300, w przeciwnym razie obrotomierz będzie także do 8000 rpm.

 

Aktualizację wersji softu VC opisałem w poniższym linku.

 

https://a4-klub.pl/topic/479351-aktualizacja-virtual-cockpit-w-a4-b9/#comment-5636909

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...