Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie drzwi, klamek i nóg w A4 B7


SuwalskiRandall

Rekomendowane odpowiedzi

Witam parę dni temu stałem się posiadaczem Audi A4b7. W pierwszej kolejności chciał bym zadbać jak w temacie o oświetlenie. W drzwiach mam tylko odblaski oraz nie posiadam oświetlenia nóg. Wszystkie szyby elektrycznie w aucie. Teraz pytanie ile czeka mnie pracy ? Przeszukałem forum ale wiele linków już nie działa oraz często nie ładuje zdjęć. Zajmował się ktoś kiedyś czymś takim ? Czy w drzwiach będą już gotowe wiązki ? Oraz co muszę kupić i jak zamontować oświetlenie nóg ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poszukać na forum jest znośnie opisane - jak szyby w elektryce wszystkie to nie powinno być problemu :)

Ja jak miałem b7 rezałem cały pakiet światło. 

Natomiast oświetlenie przestrzeni nóg jest uzależnione od posiadanego modułu komfortu o ile dobrze pamiętam. 

Ja u siebie zrobiłem podświetlenie wg tego schematu - znaleziony kiedyś gdzieś w sieci a teraz wygrzebany z czeluści telefonu 

Screenshot_2024-05-18-08-13-00-41_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lewiatan1989 napisał(a):

Trzeba poszukać na forum jest znośnie opisane - jak szyby w elektryce wszystkie to nie powinno być problemu :)

Ja jak miałem b7 rezałem cały pakiet światło. 

Natomiast oświetlenie przestrzeni nóg jest uzależnione od posiadanego modułu komfortu o ile dobrze pamiętam. 

Ja u siebie zrobiłem podświetlenie wg tego schematu - znaleziony kiedyś gdzieś w sieci a teraz wygrzebany z czeluści telefonu 

 

Mówisz nie powinno być problemu to mnie cieszy. Myślisz że wiązki powinny już być w drzwiach ? Teraz przeglądam allegro i widzę że można kupić całe gotowe wiązki z podświetleniem klamek. Pytanie czy mi to potrzebne ? Czy nie wystarczą mi same lampki czerwone i białe do drzwi w tym przypadku ? Był byś wstanie mi z tym pomóc :) ? Za dobrą pomoc mogę nawet zapłacić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz całe wiązki i moduł komfortu, sporo roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Langista napisał(a):

Potrzebujesz całe wiązki i moduł komfortu, sporo roboty.

No i teraz mam zagwozdkę. Jedni piszą że jak szyby w prądzie to sprawa prosta. Inni że trzeba całe wiązki i moduły 😕  Wiązki widziałem że dostać nie jest ciężko. Ale chciał bym aby ktoś kto to robił napisał krok po kroku jak to ogarnąć bo bardzo dużo wersji słyszałem już 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma filozofii, a jak to zrobić masz w poradniku w dziale DIY szukaj dołożenia pakiet światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dasz radę jak ogarniesz czytanie ze zrozumieniem. 

Tu dwie lektury:

1. O wrsjach MK - sprawdź vcds'em jaki masz moduł lub zajrzyj pod wykładzinę. 

 

 

 

2. O samym pakiecie oświetlenie: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...