Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wiatrak Klimatyzacji wymiana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z dodatkowym wiatrakiem wysiadło łożysko i lata jak oszalały wymieniał juz go może ktoś ? Wiem ze trzeba zmienic caly bo nie da sie go rozebrać (tak mi powiedział mechanik) tylko czy do jego wyjecia bedzie trzeba rozbierać pół samochodu tak samo jak do rozrzadu czy moze jest jakiś tajny patent :wink:

Opublikowano

chodzi Ci o ten co chodzi podczas pracy silnika, z tego co wiem jest on na wisku więc bedziesz musiał chyba całe wisko wymienić, a czy da sie to zrobić bez rozbierania przodu to nie wiem

Opublikowano
  • Autor

Nie nie ten ten wspomagajacy niby od klimy bo glówny to wiem ze na wisko chodzi ale ten elektryczny siadl

Opublikowano

ups to sorka, nie przyglądałem się mu z bliska, jakbym coś wiedział to dam znać, a ja mam jeszcze małą prośbe, z tego co wiem to na filtrze przeciwpyłkowym powinna być taka rynienka http://www.etka.auto2.ru/au/A4/1995/156/56/1751630/#5 poz.nr5, która odprowadza wode z poszybia i u mnie jej nie ma :roll: i woda leci mi do auta, przydało by mi sie jakies real foto tego bo trza poszukać, i jak byś miał coś pod ręką to był bym wdzieczny, z góry dzieki i powodzenia w wentylatorem

Opublikowano
  • Autor

Dark spoko zrobie fote moja tez jest peknieta ale sklejona i jest Ok

A teraz wracamy do mojego wiatraka :mrgreen:

Opublikowano

jutro zerkne to może coś się wymyśli i ci pomoge i dzieki za foto

Opublikowano
  • Autor

Wiesz z tym sie nie spieszy ale przy wymianie rozrzadu kazalem im nareperowac ten wiatraczek pokazalem jaki co i jak no oni Ok ale jak go wyciagneli to stwierdzili ze sie nie rozbiera i trzeba nowy (uzywany) ale ze nie bylo pod reka to zlozyli samochod i dalej to zepsute :cry: i wlasnie tak myslalem jak sie dostac do tego bo tam tak ciasno ze glowa mala

Opublikowano
mam jeszcze małą prośbe, z tego co wiem to na filtrze przeciwpyłkowym powinna być taka rynienka http://www.etka.auto2.ru/au/A4/1995/156/56/1751630/#5 poz.nr5, która odprowadza wode z poszybia i u mnie jej nie ma :roll: i woda leci mi do auta

takie drobne plasticzki warto kupawać w serwisie bo i tak jak znajdziesz na szrocie to skasują Cię razy 2 jak nowa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.