Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozrząd do A4 B8 3.0TDI


Matiii2015

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , ja z zapytaniem bo szukałem i rozmawiałem z paroma osobami i chciał bym się dowiedzieć jaki rozrzad ma moja audi a4b8 3.0 2009 rok czy tam jest łańcuch?,  i jakie paski potrzeba jeszcze wymieniać oprócz wielorowkowego, bo kolega mi mówił że jest tam jeszcze do wymiany jakiś pasek ale niewiem który co wymienia sie co 50 tys plus minus, za odp bd dziękuję i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrząd masz na łańcuchu.

Kolega pewnie mówił Ci o pasku napędu pompy CR ale czy trzeba go wymieniać co 50 k km to bym dyskutował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi twoim zdanie co ile trzeba to wymieniać i w jakim miejscu się on znajduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Matiii2015 napisał(a):

A powiedz mi twoim zdanie co ile trzeba to wymieniać i w jakim miejscu się on znajduje

Jak nikt wcześniej nie zaglądał tam to wymień i będziesz miał spokój do końca posadania audi u Ciebie.

Znajduje się z przodu silnika pod kolektorem dolotowym. Nawet obejrzysz w jakim jest stanie bez odkręcania czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci ślicznie jutro tam zaglądnę, robię trochę kilometrów autostradowych dosc sporo i wolę żeby mnie nie zawiodła,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś patrzałem na niego i jest naklejka naklejona chyba od tego albo od rozrzadu ze był wymieniany przy 265tys a teraz ma 313tys . A powiedz mi proszę o pasku oleju co go tylko można zobaczyć przy ściągnięciu miski oleju jak często go się wymienia czy on też jest na łańcuchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Matiii2015 napisał(a):

A powiedz mi proszę o pasku oleju

Nie ma tam czegoś takiego jak pasek oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle napisałem niewiem dokładnie jak to się nazywa i niewiem czy w tych modelach też jest bo niemoge znaleźć iformaci, chodzi mi o to vo jest ppd miska olejawa jakby drugi rozrzad czy poprostu się mylę bo widziałem na filmiku ale a4b9 że się to też wymienia , dziekuje za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci pewnie o pasek napędzający pompę oleju. W tym silniku nie ma czegos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję z odpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...