Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Inspekcja serwisowa w A4 B8


lukpie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zrobilem 30tys km i mam inspekcje serwisowa do skasowania. Robilem to metodami opisanymi na forum i mam w zwiazku z tym pytania. W VCDS po wcisnieciu inspekcji serwisowej i wybraniu kasowaine inspekcji serwisowej reszta swiata. Robi swoja robote ale i tak w mmi nic sie nie kasuje. Dalej jest informacja ze serwis powinien byc 7 dni temu. Probowalem zmienic w kanale 52 chyba z 2 na 1 ale nie da sie. Po wcisnieciu test ze wskazaniem na 1 i zapisz dalej jest 2 przy odczycie. Zmienilem to na 0 i wtedy wykasowalo sie wszyszystko w oleju ale serwis dalej pozostal. Wiec zmienilem to w kanale chyba 55 ze inspekcja odbyla sie 1 dzien temu i w ktoryms wczesniejszym wpisalem ze zrobilem 300km i dopiero wtedy ustawila sie na 29700. No i mam pytanie dlaczego nie dziala to z poziomu kasowania inspekcji w VCDS? i dlaczego nie moge tego zrobic w kanale 52 zmieniajac z 2 na 1 tylko musze w tamych kanalach to zmieniac. Czy tak jest poprawnie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lukpie napisał(a):

No i mam pytanie dlaczego nie dziala to z poziomu kasowania inspekcji w VCDS?

Działa ale nie w tym modelu. W B8 musisz albo "na piechotę" zmienić adaptacje w sterowniku 17, albo używając narzędzia współpracującego z VCDS o nazwie VCDS Service Reset

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...