Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z obrotami w A4 B5 1.8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z silnikiem 1.8 arg,mianowicie na zimnym po odpaleniu na ssaniu przez jakieś 15 sekund ładnie pracuje,po tym czasie jest delikatny skok obrotów tak jakby coś się włączyło i zaczyna się falowanie delikatne szarpanie i jakiś dziwny chalas w kolektorze ssacym, jak ssanie się skończy to wszystko wraca do normy i ładnie pracuje,czujniki wszystkie sprawne,przeplywomierz, przepustnica podmieniane,sonda nowa ale myślę że może z nią coś nie tak,błędów brak

Opublikowano

Pewnie pompa powietrza wtórnego się włącza i jest to normalny objaw 

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Patrykbfb napisał(a):

Pewnie pompa powietrza wtórnego się włącza i jest to normalny objaw 

Mówisz o gruszce podciśnienia?

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Grzesiekm40 napisał(a):

Mówisz o gruszce podciśnienia?

A już wiem o czym mówisz, ja właśnie nie widziałem żebym wogule tą pompę mial

Opublikowano
Godzinę temu, Grzesiekm40 napisał(a):

A już wiem o czym mówisz, ja właśnie nie widziałem żebym wogule tą pompę mial

Ta pompa dogrzewa katalizator trochę wtedy podlewa paliwem dlatego nierówno pracuje 

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Patrykbfb napisał(a):

Ta pompa dogrzewa katalizator trochę wtedy podlewa paliwem dlatego nierówno pracuje 

A mógłbyś mi określić gdzie ona się znajduje

Opublikowano

Idz po plastikowej rurce od filtra powietrza i znajdziesz. W b6 jest za prawym nadkolem wiec w b5 pewnie jest podobnie .

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, przem8 napisał(a):

Idz po plastikowej rurce od filtra powietrza i znajdziesz. W b6 jest za prawym nadkolem wiec w b5 pewnie jest podobnie .

Ok dzięki, później będę sprawdzał ale jak wymieniałem sonde to zdejmowałem obudowę filtra i nic takiego tam nie widziałem 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.06.2024 o 08:23, przem8 napisał(a):

Idz po plastikowej rurce od filtra powietrza i znajdziesz. W b6 jest za prawym nadkolem wiec w b5 pewnie jest podobnie .

Zdjolem dziś obudowa filtra ,nie ma tam żadnej pompki niestety

Opublikowano

A masz coś takiego z tyłu głowicy?IMG_20240701_121237.thumb.jpg.42c48e44aaefb00e5c8b980f8e08ed22.jpg

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Patrykbfb napisał(a):

A masz coś takiego z tyłu głowicy?IMG_20240701_121237.thumb.jpg.42c48e44aaefb00e5c8b980f8e08ed22.jpg

Tak mam,miałem zmieniany silnik,w poprzednim silniku tego nie było a w tym jest ale zaslepilem to

 

Nikt nie miał podobnej sytuacji?Podpowie ktoś cos

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.