Treść opublikowana przez Grzesiekm40
-
Układ zapłonowy na pojedynczych cewkach w Audi A4 B5 2.4/2.8 V6
Mam pytanie, bo patrząc na zdjęcie wtyczek tych do cewek na schemacie to w rzeczywistości patrząc na te ze schematu a ta która mam w ręce to musiałbym ją trzymać "do góry nogami" żeby pasowały wyglądem jak tu na zdjęciu, czy sugerować się po prostu numerami pinów na wtyczce?
-
Złamany bagnet w Audi A4 B5 2.4
Ok rozumiem,dzięki
-
Złamany bagnet w Audi A4 B5 2.4
Aha to dobrze, dzięki za podpowiedź ?
-
Złamany bagnet w Audi A4 B5 2.4
Co trzeba rozkręcić by dostać się do miski olejowej
-
Problem z obrotami w A4 B5 1.8
Tak mam,miałem zmieniany silnik,w poprzednim silniku tego nie było a w tym jest ale zaslepilem to Nikt nie miał podobnej sytuacji?Podpowie ktoś cos
-
Problem z obrotami w A4 B5 1.8
Zdjolem dziś obudowa filtra ,nie ma tam żadnej pompki niestety
-
Problem z obrotami w A4 B5 1.8
Ok dzięki, później będę sprawdzał ale jak wymieniałem sonde to zdejmowałem obudowę filtra i nic takiego tam nie widziałem
-
Problem z obrotami w A4 B5 1.8
A mógłbyś mi określić gdzie ona się znajduje
-
Problem z obrotami w A4 B5 1.8
A już wiem o czym mówisz, ja właśnie nie widziałem żebym wogule tą pompę mial
-
Problem z obrotami w A4 B5 1.8
Mówisz o gruszce podciśnienia?
-
Problem z obrotami w A4 B5 1.8
Witam mam problem z silnikiem 1.8 arg,mianowicie na zimnym po odpaleniu na ssaniu przez jakieś 15 sekund ładnie pracuje,po tym czasie jest delikatny skok obrotów tak jakby coś się włączyło i zaczyna się falowanie delikatne szarpanie i jakiś dziwny chalas w kolektorze ssacym, jak ssanie się skończy to wszystko wraca do normy i ładnie pracuje,czujniki wszystkie sprawne,przeplywomierz, przepustnica podmieniane,sonda nowa ale myślę że może z nią coś nie tak,błędów brak
-
Zawór powietrza wtórnego
Rozwiązałeś wtedy ten problem?
-
wyciek oleju z okolic napinacza rozrządu
A to dlatego w etce nie ma,dzieki
-
wyciek oleju z okolic napinacza rozrządu
A czy wiesz może jaki numer ma oring między napinaczem a cewką?
-
wyciek oleju z okolic napinacza rozrządu
- Czujnik temperatury A4 B5 1.8
Witam mam problem z niedawna zakupioną audi a4 b5 1.8arg,są dwa czujnik temperatury cieczy,jeden cztery pin przy silniku i drugi przy chlodnicy i też 4 pin z czego tylko dwa są podłączone do wtyczki a dwa albo się urwały albo ktoś odłączył bo zwisają przy wtyczce,czujniki są założone dwa 4ro pinowe,nie wiem kto coś tam tworzył przy tym aucie bo jeszcze przy przekreceniu kluczyka odrazu włącza się wiatrak chlodnicy klimatyzacji i chodzi na maksa lub nawet spali bezpiecznik 40a,miał ktoś podobna sytuację - Czujnik temperatury A4 B5 1.8