Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż radia Concert II w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, P.Wiśnia napisał(a):

"Dzięki za rozpiskę. CANy pociągnę z licznika a nie wiesz jak uruchomić tylne głośniki? Rozumiem, że muszę ogarnąć przez jakiś wzmacniacz?"

 

brak kostki 20 pin czarnej jest równoznaczny z brakiem wzmacniacza i tylnych głośników.

Mam normalnie oryginalne glosniki z tylu wiem bo boczki sciagalem.

Opublikowano

Dobra ujmę to inaczej, wszystkie głośniki masz pasywne zasilane z radia.

 

Wzmacniacza nie posiada i stąd brak kostki 20 pin.

Bo wcześniejsze radio nie było sterowane przez can.

Edytowane przez P.Wiśnia

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, P.Wiśnia napisał(a):

Dobra ujmę to inaczej, wszystkie głośniki masz pasywne zasilane z radia.

 

Wzmacniacza nie posiada i stąd brak kostki 20 pin.

Bo wcześniejsze radio nie było sterowane przez can.

No ok tylko jak je uruchomic bo aktualnie gra tylko przod 

Opublikowano

Nie uruchomisz, concert bez wzmacniacza ich nie obsługuje.

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, P.Wiśnia napisał(a):

Nie uruchomisz, concert bez wzmacniacza ich nie obsługuje.

Nie da sie jakos dolozyc?

Opublikowano

Wzmacniacza?

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, P.Wiśnia napisał(a):

Wzmacniacza?

No tak

Opublikowano

No to da się. 

Musisz dołożyć wzmacniacz w bagażniku, przeciągnąć przewody od radia do wzmacniacza i od tylnych głośników do wzmacniacza.

Zawsze możesz dołożyć bose i przeciągnąć przewody od wszystkich głośników do wzmacniacza.

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, P.Wiśnia napisał(a):

No to da się. 

Musisz dołożyć wzmacniacz w bagażniku, przeciągnąć przewody od radia do wzmacniacza i od tylnych głośników do wzmacniacza.

Zawsze możesz dołożyć bose i przeciągnąć przewody od wszystkich głośników do wzmacniacza.

Jeszcze jedno pytanie. Skoro brązowa wtyczka powinna mieć 4 piny a u mnie jest 8 przewodów to nie są czasem tylne głośniki? Jeżeli tak to teoretycznie mogę je zmostkować z przednimi.

Opublikowano

cyt. "Dobra ujmę to inaczej, wszystkie głośniki masz pasywne zasilane z radia."

Możesz spróbować najwyżej spalisz radio.

Dźwięk będzie kiepski a radio przeciążone.

9 głośników to jednak za dużo.

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 29.07.2024 o 15:57, P.Wiśnia napisał(a):

cyt. "Dobra ujmę to inaczej, wszystkie głośniki masz pasywne zasilane z radia."

Możesz spróbować najwyżej spalisz radio.

Dźwięk będzie kiepski a radio przeciążone.

9 głośników to jednak za dużo.

Temat trochę stary, ale dotyczy i mnie i może pomożesz. Do B5 włożyłem Concerta 2, wszystko działa i siedzi na swoim miejscu, prócz głośników z tyłu (na nieoryginalnym radiu grały normalnie). Głośniki to raczej wypierdki, nic nie grają praktycznie, ale na nieoryginalnym radiu było trochę więcej basu, nie wiem od czego to zależy ( i tak chcę je zmienić na te z B6). Druga sprawa z B6 mam wzmacniacz z subem i chciałbym go wrzucić do bagajera w boczek do B5. Mam też trochę kabli i kostek z B6, ale nie moge znaleźć jakiegoś schematu, który bym ogarnął. Na moje rozumowanie wystarczy pociągnąć CAN z radia, zasilanie i tylne głośniki do kostki wzmacniacza? Tak mi się wydaje, skoro concert działa, łączy się z licznikiem, podświetlenie działa, wyłącza się po kluczyku, to może i wzmacniacz zadziała.

Edytowane przez szpakuziom

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.