Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czy materiał z fotela we wzorek ma różne odcienie ?


dropsec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam siedzenia w taki znany wzorek zdjęcie poniżej:

wzorek.jpg

Pytanie czy wszystkie fotele z tym wzorkiem w audi mają jeden i ten sam odcień ? Ponieważ chcę kupić przez allegro samo poszycie z takiego fotela i nie wiem czy będzie dobre czy nie, w każdym razie wzorek się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys pracowalem jako tapicer i moja rada jest taka-musisz przylozyc i porownac,bo jesli material jest tego samego wzoru,ale jest odwrocony-na jednym fotelu bedzie tak,jak na zdjeciu -wzor idzie od lewego,dolnego rogu -do prawego gornego- a drogi fotel bedzie odwrotnie-(to zalezy od materialu)moze byc inny odcien...dlatego musisz przylozyc i porownac,pamietaj,ze odcien bedzie sie zmienial w zaleznosci od swiatla-dzienne da inny,sztuczne jeszcze inny,jesli towar pochodz\i z aukcji-zapytaj sie najpierw,czy bedziesz mogl towar zwrocic,jesli bedzie inny odcien :wink4: jak przylozysz,bedziesz widzial roznice w zuzyciu takze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mowisz, ale generalnie mi zalezy na odcieniu tego bocznego materialu. W sumie odcien bedzie sie zmienial w zaleznosci od swiatla, ale wlasnie stad moje pytanie czy audi dawalo te fotele tylko w 1 odcieniu z tym wzorkiem, czy w wielu odcieniach, bo jeslij w wielu to bede mial problem z dopasowaniem przez internet... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odcien tapicerki,tak mi sie wydaje -powinien byc w kodach wyposazenia,w ASO powinni po VINie dojsc do tego,jak dokupowalem klamke do schowka,odcien dobrali po VINie wlasnie-albo zrob,jak pisalem wczesniej-zapytaj sie,czy moglbys odeslac,w razie jak by nie pasowalo...a czy wszystkie szly w takim samym odcieniu?-to ciezkie pytanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...