Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Brak okablowania w głośnikach z tyłu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!W mojej b6 nie ma zamontowanych glosnikow w tylnych drzwiach nawet nie ma kabelkow polaczeniawych nie wiem czy takie wyjezdzaly z produkcji czy ktos sobie wyciagna, jezeli ktos mi moze napisac jakki jest systrm przeciagania kabli i jaki rozmiar glosnikow sie zmiesci, pewnie gdzies ten tematy juz byl, ale masa tych postow i nie mam za duzo czasu na przegladanie, z gory dzienks za przypomnienie Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

wiec miałem ten sam problem, postanowiłem zmienić radyjko z symphony II gdyz bylo uszkodzone, na JVC z mojej poprzedniej fury.

kupiłem na ebayu zaślepke zeby bylo na 1 din. zabrałem sie do roboty a tu zonk. w kostce do glośnikow wyjscia na głośniki tylne były puste, i tylko przedni głośnik ktory jest pod przednią szyba był zmostkowany z wyjściami FR, FL.

nie dawał mi spokoju orginalny subwoofer ktory znajduje sie w gornej cześci bagaznika, i tak po kabelkach znalazłem orginalny wzmacniacz Audi (prawa strona bagaznika) pieknie zasilony, odpowiadający za subwoofer i głośniki tylne:) wystarczylo tylko obciąć orginalny wtyk podłaczyc jak trzeba kabel sterujacy 2*chinch i wszystko gra jak marzenie :>

do tego jeszcze mam swoj stary subwoofer z dodatkowym wzmaczniaczem alpine i nic wiecej nie potrzeba.

dodam jeszcze ze nimam systemu BOOSE gdzie wzmacniacz audi odpowiada rownierz za przednie glosniki, nie jestem pewien czy w tym systemie sa glośniki z lepszej półki.

Tu masz pomocna stronke z opisem orginalnych połoczen do radia.

http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm

powadzenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienks! Remix1212 Male pytanko oplaca sie szukac orginalnego sub. pod polke czy wsadzic tam jakas 25-tke bo sprawdzalem srednice otworu i taki glosnik sie miesci. pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec znalazłes głosniki i wzmacniacz?

na miejsce orginalnego możesz wrzucic jakikolwiek (dobrej firmy oczywiscie) jesli sie zmiesci.

natomiast jesli chcesz głeboki bass, wrzuc skrzynie z subwoferem z osobnym wzmacniaczem - kwestia gustu oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuc skrzynie z subwoferem z osobnym wzmacniaczem
hmm ja tak zrobiłem i jestem srednio zadowolony,ponieważ tylna kanapa dosyć mocno ogranicza przedostawania sie basiku :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuc skrzynie z subwoferem z osobnym wzmacniaczem
hmm ja tak zrobiłem i jestem srednio zadowolony,ponieważ tylna kanapa dosyć mocno ogranicza przedostawania sie basiku :confused4:

bede sie trzymał swojego,

Radio JVC KD-SH1000, (4 x 45W) wzmacniacza z radia uzywam tylko na głosniki przednie,

tylne głosniki na wzmacniaczu audi

Subwoofer wzmacniacz monotoniczny ALPINE MRP-M350 (700W) + skrzynia + głosnik MUTANT X NW1040X (800W)

Całość gra cudownie a basik jest rewelacyjny. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...