[ALL B6] Czy te felgi będą pasować ?

verpa

Witam, chcialbym sie dowiedziec czy beda pasowac do mojej b6 AWX Avant? Jak z trwałością tych felg? I jakie opony najlepiej na te felgi? 225/45/17 ? Cena jest dość atrakcyjna i wzór dość ładny. Proszę o opinie.http://moto.allegro.pl/item629284711_felgi_momo_winter_silver_7x17_5x112_audi_vw_seat.html

MOMO robi dobre jakościowo felgi :good: Dowiedz się czy są jednak ori bo cena dość niska. A co do opon to 225/45/17 będą OK :wink4:

Ja mam identyczne tylko czarne. Powiem Ci tak: Na aucie wyglądają za***iście i zwracają uwagę :good: Druga sprawa nie zwracaj też uwagi jak ktoś Ci powie WŁOSKIE to miękkie,jak narazie na trasie zdażyło mi się wpaść w kilka konkretnych dziur i bez żadnych strat :good: Też mam ten sam rozmiar opon :good::hi:

Tez slyszalem ze MOMO to b.dobre felgi, chodzi mi o to czy nie sa podrobione. Bo sprzedawca na 100% powie ze oryginalne

zobaczysz jak kurier Ci dostarczy.Bierz przesyłkę za pobraniem wtedy możesz jej nie wziąć jeśli nie będzie ITALY

Po co ma tak kombinować. Niech mu najpierw prześle zdjęcia wewnętrznej strony felgi, a poza tym niech poszuka takich felg w jakimś pewnym sklepie i porówna ceny.

No nawet i tak można tylko że od wewn. strony na każdym ramieniu sa jakieś numery i cyfry więc trzeba dobrze wszystko obejrzeć.

juz maila wyslalem z prosba o realne zdjecia felg. Przesle mi to zobaczymy jak sie maja :D

Odp.

"Nie posiadam oryginalnych zdjęc felg gdyz przy tak szerokim asortymencie

jaki posiadamy (felgi, opony, bagażniki, akcesoria) jest niemozliwe

posiadanie zdjeć wszystkich prod."

"Jestesmy firma która sprzedaje wyłącznie oryginalne felgi MOMO kupowane

bezpośrednio u producenta z pominieciem wszelkich pośrednikow.

To nasz sklep jest włąscicielem strony klubu momo co moze świadczyc o

powadze prowadzonych przez nas działań www.klubmomo.pl"

I jak? warto zamawiać? I czy opony 225/45 nie będą wystawać poza felge? tzw. balon?

Przede wszystkim zachowaj tego maila, no i umów się ze sprzedającym że w przypadku nie ori felg nie kupisz ich. Co do szerokości to ja mam też felgę 17x7J ale oponę 215/45/17 i wszystko jest OK, także przy 225 też nie powinno być balona :wink4:

Witam

Jak dla mnie wzór przeciętny, ale to kwesia gustu. Waże aby się podobały osobie kupującej :)

Rafał

Na 7" opona 225 trosze będzie szeroka ja mam taką założoną na 8" i wtedy wyglada dobrze. Do tej feli to opona 205, max 215.