-
Felgi - czy się opłaca ?
w rozmiarze 15cali nie będą wyglądały ładnie, pozatym tak jak piszą koledzy to jakiś chiński szit więc odradzam
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
ja ściagałem nitką, 10minut roboty potem tylko pastą lekkościerną i wygląd dużo lepszy
-
[ALL] Świecące listwy progowe - choinka ?
ale napewno nie wyjda bo panowie z koncernu AUDI to nie wieśniaki i wiedzą że Audi jest dla ludzi mających klasę
-
[ALL B5] Jak przymocować dolne listwy boczne ?
tylko kolega ma auto z 1995r gdzie nie było tych listw i nie ma tez tych bolczyków na drzwiach, więc jeśli bedzie chciał zamontowac je to musi zamontować pierw jakoś te bolczyki bolczyki musiśz rozmieścic mniej więcej tak jak w oryginale lub przypasowac pierw listwę i zobaczyc gdzie powinny przychodzić te bolczyki
-
[ALL B5] Prośba o opinie - felgi 17 ATS do B5 Avant Quattro
tak jak pisza koledzy, przynajmniej 18cali bo mniejsze nie będą wyglądały dobrze
-
[ALL B5] Jak przymocować dolne listwy boczne ?
jesli chodzi ci o listwy na samym dole dzrwi, takie co wystepowały w rocznikach 1997-1998 to na klej lub tasme dwustronna nie da rady bo sam próbowałem i w końcu jednak nawierciłem otwory powkrecałem wkręciki i tak jak o oryginale na spinki
-
[ALL] Przecięta opona
kolego opony to jedyny kontakt auta z nawierzchnią i nie wart na tym oszczędzać, jeśli jest nawet minimalnie uszkodzona jest duze ryzyko że podczas dłuzszej drogi kiedy opona sie bardziej nagrzej, może wystrzelić a wtedy skutki moga byc dużo droższe niz wymiana opony
-
Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi
polecam SZYBEX, w Częstochowie przu ulicy Krakowskiej, chłopaki siędzą w temacie już kilka dobrych lat i więdzą co robią
-
[B5 AKN] Problem z temperaturą
mógł się wąż przerwać, mogła się jakaś złaczka polózować, mogła się chodnica rozszczelnić, jest wile opcji, trzeba zlokalizować wyciek i po sprawie
-
[B5 AEB] Co sądzicie o firmie MIKODA
zakładałem tej firmy tarcze do VW Polo i powiem że nie narzekałem, nie miałem z nimi żadnych problemów przez ok 10tys km jazdy, ale byc może dlatego że nie rozwijałem dużych prędkości bo było to Polo 1.0
-
[B5 AFN] Wysokie spalanie
koledzy, dla mnie jest to bardzo dziwne żeby silnik AFN, nawet na automacie palił 11l/100km, szwagier ma w VW tuaregu 2.5tdi w automacie i mu pali ok 9l, więc uważam żę to nie jest naturalne spalanie i musi byc to czymś spowodowane
-
[B5 AFN] Świeci pomarańczowa kontrolka(autko z kluczykiem)i kopci na biało
też miałem podobny przypadek i też nie mogłem odpalić, dopiero drugim kluczykiem odpaliłem i kontrolka znikła
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
u mnie na całym baku, znaczy do rezerwy w jeździe mieszanej ostatnio zrobiłem 980km
-
[B5 AFN] Wysokie spalanie
nie jest to mozliwe, mnie na kołach 17cali i oponach 225 pali ok 6l/100km w jeździe mieszanej sparwdż jeszcze cisnienie w oponach i hamulce czy czasem nie trzymaja
-
SZUKANIE FURACZA - na lans :)
a w 1.2tdi na automacie pali poniżej 3l/100km, wiem bo miałem takie cudo :>
Rafol
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta