Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. w rozmiarze 15cali nie będą wyglądały ładnie, pozatym tak jak piszą koledzy to jakiś chiński szit więc odradzam
  2. ja ściagałem nitką, 10minut roboty potem tylko pastą lekkościerną i wygląd dużo lepszy
  3. ale napewno nie wyjda bo panowie z koncernu AUDI to nie wieśniaki i wiedzą że Audi jest dla ludzi mających klasę
  4. tylko kolega ma auto z 1995r gdzie nie było tych listw i nie ma tez tych bolczyków na drzwiach, więc jeśli bedzie chciał zamontowac je to musi zamontować pierw jakoś te bolczyki bolczyki musiśz rozmieścic mniej więcej tak jak w oryginale lub przypasowac pierw listwę i zobaczyc gdzie powinny przychodzić te bolczyki
  5. tak jak pisza koledzy, przynajmniej 18cali bo mniejsze nie będą wyglądały dobrze
  6. jesli chodzi ci o listwy na samym dole dzrwi, takie co wystepowały w rocznikach 1997-1998 to na klej lub tasme dwustronna nie da rady bo sam próbowałem i w końcu jednak nawierciłem otwory powkrecałem wkręciki i tak jak o oryginale na spinki
  7. kolego opony to jedyny kontakt auta z nawierzchnią i nie wart na tym oszczędzać, jeśli jest nawet minimalnie uszkodzona jest duze ryzyko że podczas dłuzszej drogi kiedy opona sie bardziej nagrzej, może wystrzelić a wtedy skutki moga byc dużo droższe niz wymiana opony
  8. polecam SZYBEX, w Częstochowie przu ulicy Krakowskiej, chłopaki siędzą w temacie już kilka dobrych lat i więdzą co robią
  9. mógł się wąż przerwać, mogła się jakaś złaczka polózować, mogła się chodnica rozszczelnić, jest wile opcji, trzeba zlokalizować wyciek i po sprawie
  10. zakładałem tej firmy tarcze do VW Polo i powiem że nie narzekałem, nie miałem z nimi żadnych problemów przez ok 10tys km jazdy, ale byc może dlatego że nie rozwijałem dużych prędkości bo było to Polo 1.0
  11. Rafol odpowiedział(a) na marcin0029 temat w 1.9TDI
    koledzy, dla mnie jest to bardzo dziwne żeby silnik AFN, nawet na automacie palił 11l/100km, szwagier ma w VW tuaregu 2.5tdi w automacie i mu pali ok 9l, więc uważam żę to nie jest naturalne spalanie i musi byc to czymś spowodowane
  12. też miałem podobny przypadek i też nie mogłem odpalić, dopiero drugim kluczykiem odpaliłem i kontrolka znikła
  13. u mnie na całym baku, znaczy do rezerwy w jeździe mieszanej ostatnio zrobiłem 980km
  14. Rafol odpowiedział(a) na marcin0029 temat w 1.9TDI
    nie jest to mozliwe, mnie na kołach 17cali i oponach 225 pali ok 6l/100km w jeździe mieszanej sparwdż jeszcze cisnienie w oponach i hamulce czy czasem nie trzymaja
  15. a w 1.2tdi na automacie pali poniżej 3l/100km, wiem bo miałem takie cudo :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.