Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat małych tablic USA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pisze w celu uzyskania rady gdyż podczas rejestracji auta kazano mi pokazać zdjęcie klapy tylnej ( i tam mam ten plastik na rejestrację mała USA ) I w zeszłym roku dostałem normalnie mała tablice. W zeszłym tygodniu na przeglądzie musiałem błagać typa żeby mi podbił przegląd bo doczepił się właśnie na te tablice. Czy wy macie jakiś tip/sposób żeby nie zmieniać jej na dużą? Proszę o pomoc i radę ;)

Opublikowano

I bardzo dobrze, ja nie widzę sensu montowania małych tablic kiedy możesz zmienić blendę pod tablicę i założyć normalnych tablic.

Opublikowano
33 minuty temu, audicoman napisał(a):

I bardzo dobrze, ja nie widzę sensu montowania małych tablic kiedy możesz zmienić blendę pod tablicę i założyć normalnych tablic.

no sens wlasnie jest - w kasie. Zakup tej blendy na nasza EU tablice to tez koszt - wydaje sie wlasnie zbedny skoro mamy juz blende na mala tablice... jednak:

Pamietam prawo mowi niestety raczej w strone ze w naszym przypadku powinnismy jednak zmienic bo male tablice sa mozliwe dla aut ktore z przyczyn konstrukcyjnych nie maja miejsca (to tak podsumowujaca). W przypadki AUDI jest to jednak marka EU, wiec nie ma problemu aby zmaontowac nasze blachy - wiaze sie to ze zmiana najczesciej tej blendy - ale nie ma przeszkod konstrukcyjnych - dlategp faktycznie na przegladzie mozesz miec problemy - uwazam ze nie warto kombinowac i nalezy zalozyc PL tablice normalne.

Opublikowano
  • Autor

No ale ze względów konstrukcyjnych w takim razie inni mogą wymienić zderzak na Eu bo w niektórych samochodach jest zderzak USA i Eu 

Opublikowano
13 minut temu, bartoqo napisał(a):

No ale ze względów konstrukcyjnych w takim razie inni mogą wymienić zderzak na Eu bo w niektórych samochodach jest zderzak USA i Eu

dokladnie tak. natomiast sa auta w ktorych zderzaka nie wymienisz bo nie ma wersji EU pewnie. Wtedy faktycznie masz prawo korzystac z tablic malych.

Opublikowano

Ale w wersji USA z tyłu rejestracja jest w klapie gdzie jest mały otwór i tam nikt się nie czepi. A ty zmieniłeś pewnie tylko ramki na małą tablice a miejsce jest na dużą.

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Rob@k napisał(a):

Ale w wersji USA z tyłu rejestracja jest w klapie gdzie jest mały otwór i tam nikt się nie czepi. A ty zmieniłeś pewnie tylko ramki na małą tablice a miejsce jest na dużą.

To pokaż mi klapę do a4 b8 z takim otworem 

Opublikowano

Zasugerowałem się podpisem B7

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Rob@k napisał(a):

Zasugerowałem się podpisem B7

Aha no spoko bo w b8 nie ma ?

Opublikowano
W dniu 15.11.2024 o 09:50, bartoqo napisał(a):

Witam, pisze w celu uzyskania rady gdyż podczas rejestracji auta kazano mi pokazać zdjęcie klapy tylnej ( i tam mam ten plastik na rejestrację mała USA ) I w zeszłym roku dostałem normalnie mała tablice. W zeszłym tygodniu na przeglądzie musiałem błagać typa żeby mi podbił przegląd bo doczepił się właśnie na te tablice. Czy wy macie jakiś tip/sposób żeby nie zmieniać jej na dużą? Proszę o pomoc i radę ;)

Ha, powiedz mi gdzie udało Ci się zrobić przegląd to sam tam pojadę ? generalnie wydaje mi się że może orzejsc blenda z Mercedesa c300, a raczej część zderzaka.Messenger_creation_84CD6F47-1302-4BA6-AF02-31064AF0811F.thumb.jpeg.2901bed306d9cc9040a5a1f4e1ec1c32.jpeg

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.11.2024 o 23:15, graphinium napisał(a):

Ha, powiedz mi gdzie udało Ci się zrobić przegląd to sam tam pojadę ? generalnie wydaje mi się że może orzejsc blenda z Mercedesa c300, a raczej część zderzaka.Messenger_creation_84CD6F47-1302-4BA6-AF02-31064AF0811F.thumb.jpeg.2901bed306d9cc9040a5a1f4e1ec1c32.jpeg

A skąd jesteś? Ciekawe jakby wyglądała ta blenda ??

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.11.2024 o 23:15, graphinium napisał(a):

Ha, powiedz mi gdzie udało Ci się zrobić przegląd to sam tam pojadę ? generalnie wydaje mi się że może orzejsc blenda z Mercedesa c300, a raczej część zderzaka.Messenger_creation_84CD6F47-1302-4BA6-AF02-31064AF0811F.thumb.jpeg.2901bed306d9cc9040a5a1f4e1ec1c32.jpeg

Takie coś na magnesy zrobić i przed przeglądem to przyłożyć obok tablicy ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.