Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Interfejs Carista, a Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam uniwersalny interfejs Carista, który używałem do podstawowej diagnozy w BMW ale cóż BMW już niema, jest Audi A4 b9 2.0 TDI 2019r. Moje pytanie czy to ma sens mając interfejs Carista czy można wykupić  licencję samego programu np. Obd.Eleven zielony czy to zadziała poprawnie z Carista.

Opublikowano
39 minut temu, Marian3 napisał(a):

czy można wykupić  licencję samego programu np. Obd.Eleven zielony czy to zadziała poprawnie z Carista.

nie zadziała

Opublikowano

Obdeleven ma własny interfejs i tylko z nim działa aplikacja. 

Opublikowano
  • Autor

Proszę o jeszcze jedną podpowiedź, potrzebuje amatorsko obdeleven do odczytu błędów i kasowania nie będę kodował, głównie chodzi mi o skasowanie informacji przy zegarach Audi a4 b9 np. wyświetlony klucz przekroczonych przegląd czy ten zielony obdeleven będzie wystarczający do potrzeb powyżej opisanych.

Opublikowano

Będzie ale tylko w wersji pro (roczny abonament).

Opublikowano
42 minuty temu, Marian3 napisał(a):

 obdeleven do odczytu błędów i kasowania nie będę kodował, 

wystarczy wersja free bez abonamentu (zielony) czyli potrzebujesz tylko urządzenie

 

do kasowania inspekcji potrzebna pro

Masz teraz 30% off na hasło CYBER

 

BTW

Caristą też zeskanujesz i skasujesz błedy 

Edytowane przez Lukaa5

Opublikowano
  • Autor

Jak dla mnie amatora Carista trochę jakby biedna ,ale nie ma co narzekać skasowałem serwisy i błedy jest ok. Jeszcze jedna funkcja mnie dobija strasznie. Jest w Carista funkcja wyłączenia Start Stop, ale strach to kliknąć żeby jakiej biedy sobie nie zgotować, no i ukłon w stronę forumowiczów czy kliknąć to wyłącznie Star Stop czy zlecić to komuś kto wie co robi.

 

Opublikowano
4 godziny temu, Marian3 napisał(a):

ukłon w stronę forumowiczów czy kliknąć to wyłącznie Star Stop czy zlecić to komuś kto wie co robi.

Jak chcesz rozalić kodowania i później szukać pomocy w wyprostowaniu, to kliknij.

 

Do deaktywacji S/S w B9 kupuje się moduł za kilkanaście € na ali i wpina się go w instalację panelu z przyciskiem S/S. Cała procedura nie zajmuje nawet 5 min.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.