Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów w Audi A4 B6 1.8T BFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

  o analize logów bład ubogiej mieszanki była nieszczczelosc w dolocie zrobiłem, jednak po jakis czasie zaswieca sie chek i ten sam błąd ubogiej mieszanki

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

Opublikowano

Przepływomierz za mało mierzy.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, przem8 napisał(a):

Przepływomierz za mało mierzy.

do wymiany czy może przemyć izopropanolem (łudze sie ze cos pomoże) zalózony był mokry filtr taki tuning małotatów 

Opublikowano

Duzo brakuje więc wątpie czy pomoże. Poza tym auto jest po sofcie, nie wiem czy wiesz?

Logi na benzynie wszystkie?

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, przem8 napisał(a):

Duzo brakuje więc wątpie czy pomoże. Poza tym auto jest po sofcie, nie wiem czy wiesz?

Logi na benzynie wszystkie?

nie nie wiedziałem ze jest po sofcie, przepływke właśnie zamówiłem jak zmienie to jakie kanały logować aby sprawdzić czy coś go jescze boli?

Opublikowano

Te same logi powtórz póki co.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.02.2025 o 20:16, przem8 napisał(a):

Te same logi powtórz póki co.

rzucisz okiem po wymianie przepływki

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.02.2025 o 20:16, przem8 napisał(a):

Te same logi powtórz póki co.

rzucisz okiem po wymianie przepływki

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

Opublikowano
  • Autor

sorry nie te logi wrzuciłem tutaj sa po wymianie przepływki

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

Opublikowano

Przepływ jest lepszy ale daleki od normy

Przyplywka z Boscha? Dolot szczelny w 100%?

Opublikowano

Logi na jakim paliwie robisz?

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, przem8 napisał(a):

Przepływ jest lepszy ale daleki od normy

Przyplywka z Boscha? Dolot szczelny w 100%?

Przepływka bosch,  dolot szczelny na 100% wpiatek robiłem znalazłem 2 dziury w wężach zrobiłem i tylko olej bulgota nic więcej 

 

 

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, pelonek1 napisał(a):

Logi na jakim paliwie robisz?

Logi tylko na benzynie robię 

 

Opublikowano

Przepływ przy takim doładowaniu powinien wynosić około 150-155g/s, a teraz masz jak dla serii ~130g/s.

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, przem8 napisał(a):

Przepływ przy takim doładowaniu powinien wynosić około 150-155g/s, a teraz masz jak dla serii ~130g/s.

Jak kupowałem w tamtym roku to miała być nie dłubana mam drugą 1.8t. z tym samym motorem bfb i dlubnietą to różnica jest znaczna w przyspieszaniu dlatego myślałem że soft jest ori 

Opublikowano

W serii doładowanie nie przekracza 0,6bara i górą spada do 0,3. Tu masz zupełnie inne wartości.

Edytowane przez przem8

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.