Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wypadanie zapłonu w Audi A4 B7 1.8T BFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich.  Mój problem to wypadający zapłon na 2 i 1 cylindrze. Silnik benzyna  - gaz. Sprawdzone przez mechanika ciśnienie  ( 12,12, na 3 i 4)  9 i 9 na 1,2. Szarpie i trzęsie budą na benzynie i gazie . Dokładnie od 4 biegu w górę?  Myślicie że to wypalone zawory? Proszę o pomoc. 

Opublikowano

Głowica zapewne.

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, Rob@k napisał(a):

Głowica zapewne.

Dziękuję. 

Opublikowano

Szykuj 3,5 - 4 k zł i znowu pojeździ 100-150 k km na LPG, czywiście jak sam będziesz robił, jak oddasz do mechanika to dolicz do tego 2-3 k zł za robotę. Dziwne, że przy takim ciśnieniu wypada zapłon na 4 biegu i wyżej, u mnie było na 2 cylindrze 6 barów, na pozostałych po równe 12 i zapłon wypadał na 2 cylindrze tylko na jałowych obrotach, dalej do odcinki nic nie wypadało.

Ciśnienie sprawdzał bez i z próbą olejową?

Opublikowano

A i jeszcze jedno, jak już zdiagnozujesz do końca i będziesz robił to szukaj głowicy euro 3, bo euro 4 to z gównolitu robione i co chwilę ktoś ma z nimi problemy, bo jak nie zapadnięte gniazda to lubią pękać.

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, pelonek1 napisał(a):

A i jeszcze jedno, jak już zdiagnozujesz do końca i będziesz robił to szukaj głowicy euro 3, bo euro 4 to z gównolitu robione i co chwilę ktoś ma z nimi problemy, bo jak nie zapadnięte gniazda to lubią pękać.

Dzięki za odpowiedź.

Opublikowano
20 godzin temu, pablo15 napisał(a):

Witam serdecznie wszystkich.  Mój problem to wypadający zapłon na 2 i 1 cylindrze. Silnik benzyna  - gaz. Sprawdzone przez mechanika ciśnienie  ( 12,12, na 3 i 4)  9 i 9 na 1,2. Szarpie i trzęsie budą na benzynie i gazie . Dokładnie od 4 biegu w górę?  Myślicie że to wypalone zawory? Proszę o pomoc. 

Zacznij od podstawowej diagnostyki. Szczelnosc dolotu, sprawnosc odmy(zaworka pod kolektorem), cisnienia paliwa i logow. Moze byc glowica, a moze byc wiele innych powodow... 


W razie czego zapraszam na diagnostyke i naprawe 

PS: glowice tez mam w razie czego

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, DivaynEays napisał(a):

Zacznij od podstawowej diagnostyki. Szczelnosc dolotu, sprawnosc odmy(zaworka pod kolektorem), cisnienia paliwa i logow. Moze byc glowica, a moze byc wiele innych powodow... 


W razie czego zapraszam na diagnostyke i naprawe 

PS: glowice tez mam w razie czego

 

14 godzin temu, DivaynEays napisał(a):

Zacznij od podstawowej diagnostyki. Szczelnosc dolotu, sprawnosc odmy(zaworka pod kolektorem), cisnienia paliwa i logow. Moze byc glowica, a moze byc wiele innych powodow... 


W razie czego zapraszam na diagnostyke i naprawe 

PS: glowice tez mam w razie czego

 

Opublikowano
  • Autor

Zapomniałem powiedziec ze mruga check egine jak szarpie .  Swiece nowe.  powyzej 3 tys obrotów coraz mniej szarpie

 

Opublikowano
33 minuty temu, pablo15 napisał(a):

Zapomniałem powiedziec ze mruga check egine jak szarpie .

Sterownik rejestruje wypadanie zapłonu i dlatego tak jest.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.