Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowanie otwierania tylnej klapy nogą w VW Touran

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IDE10845-Sterownik otwierania pokrywy tylnej: typ samochodu,30 

 

Zmień typ samochodu z 30 na 32. Zapisz i zarygluj samochód na ok 5min. Następnie powtórz procedurę testu i daj znać.

 

---EDIT--

Ponadto poniższe kanały wg mnie powinny być aktywowane (masz fabryczny hak)

ENG126956-ENG126976-Byte9_VIP-active_vip,nieaktywowane 
ENG126956-ENG129121-Byte9_VIP-Hitch_trailer_installation,nieaktywowane 

 

Edytowane przez turzol

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, turzol napisał(a):

IDE10845-Sterownik otwierania pokrywy tylnej: typ samochodu,30 

 

Zmień typ samochodu z 30 na 32. Zapisz i zarygluj samochód na ok 5min. Następnie powtórz procedurę testu i daj znać.

 

---EDIT--

Ponadto poniższe kanały wg mnie powinny być aktywowane (masz fabryczny hak)

ENG126956-ENG126976-Byte9_VIP-active_vip,nieaktywowane 
ENG126956-ENG129121-Byte9_VIP-Hitch_trailer_installation,nieaktywowane 

 

Ok, dzięki . Jutro spróbuję to zrobić . Mam hak ale nie fabryczny . Tzn sam zakładałem ale jest skonfigurowany jak trzeba ( ręcznie wypinamy ).

Opublikowano

Parametry Byte9 w moim aucie (również platforma MQB), fabryczny easy close i oryginalny hak

 

image.png.4c40712b65cdd61eac33f165e173de5c.png

Opublikowano
29 minut temu, turzol napisał(a):

IDE10845-Sterownik otwierania pokrywy tylnej: typ samochodu,30 

 

Zmień typ samochodu z 30 na 32. 

 

 

Nie mogę teraz znaleźć na szybko w moich zbiorach, ale wydaje mi się że powinno być 22. Może się mylę nie pamiętam dokładnie. 

Opublikowano

To chyba zależy od rodzaju zamontowanego sterownika Kessy. W niektórych Touranach widzę vehicle type = 32, w innych 254

Opublikowano

Całkiem możliwe. Pewnie masz rację. Nie wiem gdzie zapisałem ostatnie adpmap z Touranów:whistling:?

Opublikowano

Jeszcze jedno, w MQB często na problemy z otwieraniem klapy nogą pomaga odpięcie wtyczki ze sterownika Kessy na ok 10minut, dostęp jest na szczęście dosyć łatwy i można to zrobić we własnym zakresie.

Sprawdzone na własnych samochodach :)

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, turzol napisał(a):

Jeszcze jedno, w MQB często na problemy z otwieraniem klapy nogą pomaga odpięcie wtyczki ze sterownika Kessy na ok 10minut, dostęp jest na szczęście dosyć łatwy i można to zrobić we własnym zakresie.

Sprawdzone na własnych samochodach :)

Ok dzięki za info , spróbuję coś podziałce dziś pod wieczór 

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, turzol napisał(a):

Jeszcze jedno, w MQB często na problemy z otwieraniem klapy nogą pomaga odpięcie wtyczki ze sterownika Kessy na ok 10minut, dostęp jest na szczęście dosyć łatwy i można to zrobić we własnym zakresie.

Sprawdzone na własnych samochodach :)

zrobiłem te zmiany vcds , niestety bez efektu w załączeniu błędy. ten sterownik kessy to gdzie jest ? to jest ten do klepy pod zderzakiem, bo jeżeli tak to ja go już kiedys wypinałem 

31.03.2025_klapa.txt

Opublikowano
Godzinę temu, robson760 napisał(a):

to jest ten do klepy pod zderzakiem, bo jeżeli tak to ja go już kiedys wypinałem 

To nie ten.

Sterownik J965 jest pod kierownicą.

Screenshot (508).pngScreenshot(509).png.edb4d7f45b1aa76d6c617577606fcc59.png

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, Muskel1 napisał(a):

To nie ten.

Sterownik J965 jest pod kierownicą.

Screenshot (508).pngScreenshot(509).png.edb4d7f45b1aa76d6c617577606fcc59.png

Nie będzie to samo jak odłączę akumulator ?

Opublikowano

Będzie.

Opublikowano
2 godziny temu, robson760 napisał(a):

Nie będzie to samo jak odłączę akumulator ?

 

Nie, musisz fizycznie odpiać wtyczkę, ale w Twoim przypadku może to nie pomóc bo musisz dojść do ładu z poprawnym kodowaniem.

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, turzol napisał(a):

 

Nie, musisz fizycznie odpiać wtyczkę, ale w Twoim przypadku może to nie pomóc bo musisz dojść do ładu z poprawnym kodowaniem.

No właśnie , jakaś pierdoła powiedzmy ale niestety nie działa. Będę coś próbował w wolnym czasie . Dam znać jakby coś się mi udało .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.