Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Taki unikat na masce 3 str hehe :)


Baddy

Rekomendowane odpowiedzi

jęśli nie masz blachy grodziowej w bagażniku to jest składana, bo ja mam składaną, ale jeśli masz blachę to nie będzie składana, a jeśli chodzi o subwoofer to jesli jest on z B5 to bedzie do kombi bo w sedanach nie wychodziły... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ładne, podobne do mojego :D

Felga, którą podałeś w linku jakoś mi osobiście nie pasi...

Poszukaj coś oryginale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ładne, podobne do mojego :D

Felga, którą podałeś w linku jakoś mi osobiście nie pasi...

Poszukaj coś oryginale...

No wlasnie co drugie ma ori a ja bym wolal cos innego mimo wszystko ale ogolnie sie podobaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może coś takiego??? w miarę nowy model

http://moto.allegro.pl/item637378202_nie_przegap_okazji_audi_a3_a4_a8_5x112.html

a to klasyka ale chyba ładniejszej felgi na b5 nie ma, a na czarnym autku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 mam tak u siebie i jest eleganck, bez kółek jakoś łyso, a ze wszystkim to za dużo tego na tej klapie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i pytam:P za ile kupiles ta furke i czy sprowadziles czy co?? mozesz pisac privata:] pytam bo w sobote jade po swoje audi do niemiec i nie wiem czy dostane za 3500 zl jakas fajna w tym rocznikui z klimatroniciem i w elektryce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tez kiedyśmiałem nakładki chrom na lusterkach i chrom grill- dalem fotki na forum i po kilku opiniach zaraz to badziewie zdjałem. Masz kolor czarny wieć proponuje pójśc w tym kierunku. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tez kiedyśmiałem nakładki chrom na lusterkach i chrom grill- dalem fotki na forum i po kilku opiniach zaraz to badziewie zdjałem. Masz kolor czarny wieć proponuje pójśc w tym kierunku. Pozdrawiam :hi:

No te nakladki na lusterkach juz mialem od zakupu i trzymaja sie jak cholera, boje sie ze jak je zdejme (chodz nie wiem jak sie do tego zabrac) to bede musial lakierowac na nowo lusterka :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie:

Zgodnie z planem podstawy zrobione czyli oleje, filtry i przerejestrowanie :kox:

oprocz tego wyskoczyly malusie problemy :wallbash: dwa wahacze z prawej i dwa z lewej do wymiany, poduszka skrzyni od strony kierowcy i przegub z lewej strony, ale juz jest git :naughty:

Jesli chodzi o mody to dopiero po zastrzyku gotowki narazie tylko takie bez wkladu finansowego lub z minimalnym.

Pozbycie sie tego wypasionego chromu z grilla :polew: dymione kierunki , przyciemnienie tylnich lamp no i emblematy out :decayed:

[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 17:46_________________________________________________bitmapingraphic1.jpg

bitmapingraphic2.jpg

bitmapingraphic3.jpg

bitmapingraphic5.jpg

No i moj szofer :)

p250609182202.jpg[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 17:53_________________________________________________I jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...