-
[ALL B5] Brak światła postojowego tylnej lampy - żarówka OK
gdyby bezpiecznik się spalił to nie byłoby też z jednej strony z przodu postojówki. a skoro tylko tył to tam jest problem. najlepiej sprawdzić kontrolką czy na wtyku płytki lampy jest zasilanie! idę sprawdzić jaki kolor ma postojówka [br]Dopisany: 11 Lipiec 2009, 08:38_________________________________________________we wtyczce są dwa brązowe przewody (masowe) spięte razem a obok jest przewód szary z czerwonym paskiem i to jest właśnie postojówka! wsadzając żarówkę pomiędzy te przewody sprawdź sobie czy jest na nich napięcie. jeśli jest to problem tkwi w płytce lampy bądź żarówce. pamiętaj że żarówka jest dwuwłóknowa, na jednej końcówce jest stop a na drugiej postój
-
[B5 AFN] Od czego jest ta sprężyna ?
tak tak to jest ta sprężyna od rur nawiewów zapięta jest w okolicach zegarów pozdrawiam
-
[B6 AVF] Czy po odłączeniu akumulatora mogła przestać działać klimatyzacja ?
próbowałem dzisiaj. nie ma takiej opcji... zresztą przy każdej wymianie aku naprawiać klimę?
-
[B5 AFN] Zlokalizowałem dziurę w układzie klimy
źle zaprasowany wąż pęka... jak robi to partacz amator to tak się dzieje!!! zakuwałem kiedyś węże i nigdy nie było zwrotów, tylko trzeba się na tym trochę znać! węże do kpoarek ludzie zakuwają i to chula później. w sumie jak kogoś stać to niech kupuje nowe węże po pare set zł pozdrawiam
-
[B6 AWA] Czy to zwarcie ?
zobacz czy w gumie w której przewody elektryczne przechodzą z podwozia na klapę tylną nie są przetarte bądź przerwane... tam u góry pod sufitem są dwa węże. jeden z lewej drugi z prawej. jednym lecą przewody spryskiwacza a drugim przewody elektryczne. tam może być problem...
-
[B5 ADP] Ukryty wyłącznik
Np.: połączenie immo ze sterownikiem ECU :-) to już tylko i wyłącznie Twoja inwencja twórcza
-
[ALL B5] Od czego może być ta niepodłączna złączka elektryczna ?
może ktoś lampy wymienił? na bank od silniczków są te wtyczki
-
[B6 AKE] Gdzie fachowo zregenerować turbo (ŚLĄSK) ?
polecam Turbo Tec Jaworzno regenerowaliśmy w kumpla 2,5 TDI i do dzisiaj śmiga a ma już 80 000 wykręcone
-
[B5 AFN] Po podniesieniu korka od oleju pryska olej
będzie pryskał bo nie jest osłonięty a takie "sprawdzanie" silnika to parodia [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 01:26_________________________________________________w sumie to tak jakby rękę do wydechu wsadzić, polizać brudny palec i stwierdzić, że ktoś kiedyś robił uszczelkę pod głowicą albo, że bierze olej he he he
-
[B5 AFN] Co to za gumowy przewód ?
przewód do intercoolera... na dobrym szrocie za 100 zł kupić można a kleić to ciężko będzie w końcu to guma
-
[B5 ADP] Ukryty wyłącznik
najlepiej wciąć się w przewody CAN z dobrej jakości włącznikiem i nie ma bata żeby ktokolwiek to autko odpalił... złodziej podmieni ecu - nic mu to nie da, podłoży swój immo i ecu - nic mu to nie da... auto z rozpiętym CANem ciężko jest ukraść pozdrawiam
-
[ALL] Brak kierunkowskazów
To super, że się udało! pozdrawiam
-
[ALL B6] Gdzie znajdę klemę 15 albo klemę X ?
Przyjacielu Klema 15 to takie umowne oznaczenie każdego plusa po zapłonie w Twoim autku Jeżeli Masz coś do podpięcia pod klemę 15 to po prostu Musisz to coś podpiąć pod plusa po stacyjce pozdrawiam
-
[B5 ALL] Koszt kostki stacyjki
Kup oryginalną, sam kiedyś założyłem podróbę i po 50ciu odpaleniach już było po niej. oryginał działa do dziś :>
-
[ALL] Brak kierunkowskazów
tak na wstępie spróbowałbym zdjąć klemę z akumulatora i po chwili ją założyć z powrotem, jeżeli Zrobiłeś zwarcie podpinając przyczepkę to moduł mógł się przyblokować i odciąć kierunkowskazy ... [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 00:45_________________________________________________jak nie pomoże to daj znać Brachu a popatrzym w schemat
jimy
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta