Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Naprawa czy wymiana wtryskiwaczy ?


pawelmienko

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko a mianowicie podlaczylem niedawno kompa do mojej :a4fan: i kumpel powiedzial mi ze pada mi pierwszy wtryskiwacz nie wiem o co dokladnie chodzi i co to jest za jednostka miary ale mial on poziom : -0,97 a granice sa od -2 do 2

reszta maila jakies ok 1,7

a teraz druga sprawa czy trzeba to naprawic, wymieniac koncowki czy wtryskiwacze ,czy caly komplet czy tylko ten jeden

i czy jakbym juz zdecydowal sie wymienic np koncowki to jakie zalozyc chodzi mi tu czy moze jakies wieksze i wydajniejsze tak zeby mi choc troszke mocy doszlo (jak tak to konkretnie na jakie) i slyszalem ze mozna zwiekszyc cisnienie we wtryskach

dodam ze niebawem wybieram sie na programik...

prosze o konkretne rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zalozyl na twoim miejscu koncowki wtryskow 216 od transportera, na forum vw.golf gosc sprzedaje wyregulowane gotowe do zalozenia wtryski a mocy by Ci przybylo ok15,20km + programik i przyjemnosc z jazdy jest.... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz ze od samych wtryskow dojdzie mi jakies 15 koni?? brzmi to niewiarygodnie ale bylo by milo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz ze od samych wtryskow dojdzie mi jakies 15 koni?? brzmi to niewiarygodnie ale bylo by milo :naughty:

Wtryski + program i dopiero będziesz miał te 15 więcej :naughty:

wtryski same tez dadza ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz ze od samych wtryskow dojdzie mi jakies 15 koni?? brzmi to niewiarygodnie ale bylo by milo :naughty:

Wtryski + program i dopiero będziesz miał te 15 więcej :naughty:

wtryski same tez dadza ... :wink4:

Opisz to bardziej jak na samych większych wtryskach bez programu przybywa koników :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede sie chyba decydowal na wieksze wtryski ( 216) tylko powiedzcie czy moge je kupic gdzies w warszawie i z jakim kosztem to sie wiaze

i jeszcze jedno czy po wymianie koncowek wtryskow na te 216 bede musial cos ustawiac , regulowac w pompie wtryskowej??i jak to sie ma do spalania paliwa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się podłącze do tematu bo turbo od AWX'a już siedzi teraz czas na wtryski tylko, że nie za bardzo wiem jak to jest z nimi czy nie jest tak, że wystarczy wymienić same końcówki wtrysków na 216?? bo mam dylemat chciało by się już do Rogalita jechać, a ja wtrysków jeszcze nie mam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się podłącze do tematu bo turbo od AWX'a już siedzi teraz czas na wtryski tylko, że nie za bardzo wiem jak to jest z nimi czy nie jest tak, że wystarczy wymienić same końcówki wtrysków na 216?? bo mam dylemat chciało by się już do Rogalita jechać, a ja wtrysków jeszcze nie mam :decayed:

mozna zmienic same koncowki ale nie samemu są tam dwa cisnienia do ustawienia,tak jak pisał kolega wyzej na forum golfa jest gosc co sie tym trudni oddajesz swoje + około 950zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...