Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Naprawa czy wymiana wtryskiwaczy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pytanko a mianowicie podlaczylem niedawno kompa do mojej :a4fan: i kumpel powiedzial mi ze pada mi pierwszy wtryskiwacz nie wiem o co dokladnie chodzi i co to jest za jednostka miary ale mial on poziom : -0,97 a granice sa od -2 do 2

reszta maila jakies ok 1,7

a teraz druga sprawa czy trzeba to naprawic, wymieniac koncowki czy wtryskiwacze ,czy caly komplet czy tylko ten jeden

i czy jakbym juz zdecydowal sie wymienic np koncowki to jakie zalozyc chodzi mi tu czy moze jakies wieksze i wydajniejsze tak zeby mi choc troszke mocy doszlo (jak tak to konkretnie na jakie) i slyszalem ze mozna zwiekszyc cisnienie we wtryskach

dodam ze niebawem wybieram sie na programik...

prosze o konkretne rady

Opublikowano

ja bym zalozyl na twoim miejscu koncowki wtryskow 216 od transportera, na forum vw.golf gosc sprzedaje wyregulowane gotowe do zalozenia wtryski a mocy by Ci przybylo ok15,20km + programik i przyjemnosc z jazdy jest.... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mowisz ze od samych wtryskow dojdzie mi jakies 15 koni?? brzmi to niewiarygodnie ale bylo by milo :naughty:

Opublikowano

mowisz ze od samych wtryskow dojdzie mi jakies 15 koni?? brzmi to niewiarygodnie ale bylo by milo :naughty:

Wtryski + program i dopiero będziesz miał te 15 więcej :naughty:

Opublikowano

mowisz ze od samych wtryskow dojdzie mi jakies 15 koni?? brzmi to niewiarygodnie ale bylo by milo :naughty:

Wtryski + program i dopiero będziesz miał te 15 więcej :naughty:

wtryski same tez dadza ... :wink4:

Opublikowano

mowisz ze od samych wtryskow dojdzie mi jakies 15 koni?? brzmi to niewiarygodnie ale bylo by milo :naughty:

Wtryski + program i dopiero będziesz miał te 15 więcej :naughty:

wtryski same tez dadza ... :wink4:

Opisz to bardziej jak na samych większych wtryskach bez programu przybywa koników :wink4:

Opublikowano
  • Autor

bede sie chyba decydowal na wieksze wtryski ( 216) tylko powiedzcie czy moge je kupic gdzies w warszawie i z jakim kosztem to sie wiaze

i jeszcze jedno czy po wymianie koncowek wtryskow na te 216 bede musial cos ustawiac , regulowac w pompie wtryskowej??i jak to sie ma do spalania paliwa??

Opublikowano

ja też się podłącze do tematu bo turbo od AWX'a już siedzi teraz czas na wtryski tylko, że nie za bardzo wiem jak to jest z nimi czy nie jest tak, że wystarczy wymienić same końcówki wtrysków na 216?? bo mam dylemat chciało by się już do Rogalita jechać, a ja wtrysków jeszcze nie mam :decayed:

Opublikowano

ja też się podłącze do tematu bo turbo od AWX'a już siedzi teraz czas na wtryski tylko, że nie za bardzo wiem jak to jest z nimi czy nie jest tak, że wystarczy wymienić same końcówki wtrysków na 216?? bo mam dylemat chciało by się już do Rogalita jechać, a ja wtrysków jeszcze nie mam :decayed:

mozna zmienic same koncowki ale nie samemu są tam dwa cisnienia do ustawienia,tak jak pisał kolega wyzej na forum golfa jest gosc co sie tym trudni oddajesz swoje + około 950zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.