Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie felgi i opony do Audi A4 B5?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Jestem od niedawna wlascicielem  mojej perełki po moim tacie która  jest u mnie w rodzinie 20 lat . Nie chcę jej sprzedawać bo jest w stanie kolekcjonerskim z przebiegiem 146 tys. Chcialbym trochę zmienić jej wygląd, obecnie jest na oryginalnych felgach aluminiowych audi , chciałbym założyć fajne 18 calowe chyba czarne albo grafitowe.                    ( samochód jest kol. srebrnego). Doradzcie mi jakie  dokładnie ET felgi i jej szerokość i rozmiar opon dalby efekt żeby felga była równo z błotnikiem i żeby nic nie obcierało. Jaki jest rozmiar otworu centrujacego .Mile widziane zdjęcia.  Z góry dziękuję za pomoc .

Opublikowano

A jakie zawieszenie tam masz?

Opublikowano
  • Autor

Zwykle zawieszenie 

Opublikowano

No to 18" odpada.

Opublikowano
  • Autor

Dlaczego 18 odpada przy standardowym zawieszeniu. Czy 18 z profilem 40 czy 17 z profilem 45- to ta sama średnica.  Może coś jaśniej 

Edytowane przez darson79

Opublikowano
30 minut temu, darson79 napisał(a):

Dlaczego 18 odpada przy standardowym zawieszeniu. Czy 18 z profilem 40 czy 17 z profilem 45- to ta sama średnica.  Może coś jaśniej 

Nie odpada, możesz zakładać. Będzie po prostu słabo wyglądało, bo będzie koza ;)

Opublikowano
4 godziny temu, darson79 napisał(a):

Dlaczego 18 odpada przy standardowym zawieszeniu.

Bo to będzie wóz na żelaznych kołach. Tak to się mówiło kiedyś.

To takiego koła niestety trzeba obniżyć zawieszenie.

Zostaw tak jak masz.

Ori lepiej wygląda niż wieśniacki tuning.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Byłem przymierzać felgi u znajomego co zajmuje się sprzedażą i stwierdziłem ze będę jednak obniżał audi i odraz pytanie czy polecicie mi jakiś dobry i w miarę niedrogi zestaw sprężyny i o ile obniżyć żeby sie dobrze jeździło.  Widziałem jakieś zestawy Jamex jak dobrze pamiętam, czerwone sprężyny czy to dobra firma ? 

Opublikowano
W dniu 28.05.2025 o 17:40, darson79 napisał(a):

Byłem przymierzać felgi u znajomego co zajmuje się sprzedażą i stwierdziłem ze będę jednak obniżał audi i odraz pytanie czy polecicie mi jakiś dobry i w miarę niedrogi zestaw sprężyny i o ile obniżyć żeby sie dobrze jeździło.  Widziałem jakieś zestawy Jamex jak dobrze pamiętam, czerwone sprężyny czy to dobra firma ? 

H&R albo Eibach to rozwiązanie najlepsze, ale drogie. Ja do A3 zaryzykowałem i kupiłem MTS dla nich sprężyny robi Eibach. Na weekend będę zakładał. Tylko tu jest zawsze ruletka, bo nigdy nie wiadomo ile siądzie.

Edytowane przez Rob@k

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.05.2025 o 22:14, Rob@k napisał(a):

H&R albo Eibach to rozwiązanie najlepsze, ale drogie. Ja do A3 zaryzykowałem i kupiłem MTS dla nich sprężyny robi Eibach. Na weekend będę zakładał. Tylko tu jest zawsze ruletka, bo nigdy nie wiadomo ile siądzie.

Witam. I jak auto wygląda po założeniu sprężyn MTS i jak sie na nich jeździ? 

Opublikowano
1 godzinę temu, darson79 napisał(a):

Witam. I jak auto wygląda po założeniu sprężyn MTS i jak sie na nich jeździ? 

Mam tylko takie zdjęcie

IMG_20250531_131212.thumb.jpg.b742cc6ad6ef94eeaee3881541b1446a.jpg

Auto siadło dość fajnie i jest niezły komfort. To nadal auto do wszystkiego. Jak za te pieniądze naprawdę dobrze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.