Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Dystanse a komfort ?


Blystek

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forum-owicze wszyscy piszą o rodzajach dystansów o ich wielkościach itp. a ja chciał bym poznać wasze doświadczenia z dystansami na piastach. Jakie miały wpływ na komfort jazdy czy pogorszyły komfort jazdy a może wręcz przeciwnie polepszyły. Czy nawet jeżeli kupi sie dobre dystanse to czy nie wytapia np. wibracje przy wysokich prędkościach.

Rozważania moje opieram na feldze ori z s3 225/45/17 7,5 et56 które kupiłem do mojego avanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre dystanse + dobre sruby + poprawny montaz [wyczyscic piaste i felge] - i nie bedzie zadnego bicia.

Komfort tez nie spadnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam różnicy w komforcie na zauważyłem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre dystanse + dobre sruby + poprawny montaz [wyczyscic piaste i felge] - i nie bedzie zadnego bicia.

Komfort tez nie spadnie :decayed:

Nawet gdy jedziesz np. 200km/h zero bic??

nawet, u mnie siedzą z przodu 17mm, a z tyłu 25mm i jest elegancko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdy jedziesz np. 200km/h zero bic??

Nawet :wink4: Jeżeli masz wszystko dobrze dobrane i założone to nie ma prawa nic Ci bić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobry dystans, to nic nie bedzie bic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie rozwiazania proponujecie w moim modelu przy takiej feldze?? Moze jakis konkretny producent dystansow??

pewnie fele od A3.. ja przy takim ET wsadzilem 17mm przod i 20mm tyl i powiem ci, ze z tylu moglyby byc jeszcze ciut wieksze, przod za to idealnie, wieksze moglyby juz wystawac..

ale z tez nie ma co przesadzac, zeby czteroslada sobie nie zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie rozwiazania proponujecie w moim modelu przy takiej feldze?? Moze jakis konkretny producent dystansow??

pewnie fele od A3.. ja przy takim ET wsadzilem 17mm przod i 20mm tyl i powiem ci, ze z tylu moglyby byc jeszcze ciut wieksze, przod za to idealnie, wieksze moglyby juz wystawac..

ale z tez nie ma co przesadzac, zeby czteroslada sobie nie zrobic

Powiem Ci że poprzednie felgi(tez ori) miałem et39 co prawda byly 7 i wygladalo dobrze. Wiec pomysłalem ze ET56 - ET39 = 17mm i powinno byc to samo i fajnie by bylo dac dystanse 20mm. Z tym ze nowa felga ma 7,5 cala szerokosci i czy to nie spowoduje, że ze spokojnego avanta wyjdzie "festyn tunning" typu wóz dróżyny "A"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17mm przod 20mm tyl i gwarantuje ze bedziesz zadowolony.. nic nie wystaje, nic nie ociera i wyglada bardzo dobrze a opony i felgi mam takie jak ty 225/45 17x7,5 ET56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t75756.0.html;highlight=ksiadz99 ale nie wiem czy zobaczysz tutaj to co chcesz zobaczyc, zdjecia nie byly robione pod tym katem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wsadził na przód i tył 20mm :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wsadził na przód i tył 20mm :naughty:

na przodzie przy takiej feli i oponie bedzie za szeroko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wsadził na przód i tył 20mm :naughty:

na przodzie przy takiej feli i oponie bedzie za szeroko

Nie będzie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakos u mnie, gdybym mial obnizona zawieche to mozliwe ze tarloby juz teraz bo kolo konczy sie tak samo jak blotnik, a co dopiero przy dystansach 20mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a gdzie w Warszawie można kupić takie dystanse??

Mam podobną sytuację. B7 kombi z 2005r, miałem felgi 16' 7 cali szerkie, et45, a zmieniłem na 17-tki od A3, et56. Chcę tak dać dystanse 20mm na przód i tył, ale nie bardzo mogę znaleźć sklep, gdzie można je kupić od ręki.

Będę wdzięczny za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...