Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie wtryski do Seata Exeo 1.8T CFMA?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, posiadam Seata Exeo z 1.8T CFMA.

Jestem w trakcie zbierania gratów do podniesienia mocy, mam już Hybrydę K04, TIP, DownPipe, Fmica ale jestem na etapie wybierania wtrysków.

Gość który ma robić mi mapę polecał zamontowanie 550cc Bosch + adaptery z EV6 na EV1 ale nie podał mi numerów jedynie kwotę za którą może mi takie zamontować.

Moje pytanie do was to czy wtryski "Bosch 550cc" to Bosch 0 280 158 117 (short) czy chodzi o inne wtryski ?

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Opublikowano

A w jakie moce celujesz?

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, Rob@k napisał(a):

A w jakie moce celujesz?

Z tego co powiedział gość od hybrydy to jej wydajność jest do 320KM.

Wiem że wtryski od S3 pasują, wspominałem też o tym chłopowi od mapy ale powiedział że "lepiej wstawić Bosch 550 żeby był zapas".

Edytowane przez Shadow24

Opublikowano
39 minut temu, Shadow24 napisał(a):

Z tego co powiedział gość od hybrydy to jej wydajność jest do 320KM.

Wiem że wtryski od S3 pasują, wspominałem też o tym chłopowi od mapy ale powiedział że "lepiej wstawić Bosch 550 żeby był zapas".

hybryda k03? zapomnij o takim wyniku :P 

W zadne adaptery sie nie baw bo potem to tloki plyna. Albo zmieniasz wtyczke, albo zeby sie nie bawic od razu kladz 630cc, w razie czego mam takie wtryski nowe.

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, DivaynEays napisał(a):

hybryda k03? zapomnij o takim wyniku :P 

W zadne adaptery sie nie baw bo potem to tloki plyna. Albo zmieniasz wtyczke, albo zeby sie nie bawic od razu kladz 630cc, w razie czego mam takie wtryski nowe.

Hybryda K04 zakupiona w TurboZone, do 2 tygodni mam zgłosić się na montaż dlatego szukam wtrysków żeby ogarnąć temat w pełni.

Opublikowano
15 minut temu, Shadow24 napisał(a):

Hybryda K04 zakupiona w TurboZone, do 2 tygodni mam zgłosić się na montaż dlatego szukam wtrysków żeby ogarnąć temat w pełni.

pokaz fote tego turbo

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, DivaynEays napisał(a):

pokaz fote tego turbo

Nie mam jak ci wysłać zdjęcia bo dopiero jestem umówiony na odbiór z montażem.

Chłop odradzał mi hybrydy k03 tylko przejście od razu na K04 przez to że k03 ma ograniczoną stronę spalin czy coś takiego.

Edytowane przez Shadow24

Opublikowano

Jakie to k04? k04-064? generalnie zastanowiłbym się wogóle czy modyfikować u takich speców jak nie potrafią doradzić wtrysków, a turbina to w sumie jest zgadka..

Edytowane przez Łukasz13

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.