Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S5 B10 TFSI Quattro 367 KM Horizon Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! 
Może dla odmiany Audi S5 Horizon Blue, auto posiadam 1 miesiąc i zrobione mam już 3700 km.

Auto wersja prawie full oprócz webasto, haka i czerwonych zacisków.

99CC2BC2-3938-4CE1-9FAB-2BC7C82D738B.png

5403EBA1-3A1B-45B6-8E77-D5BD286BE5B3.png

 

IMG_2662.jpeg

IMG_2657.jpeg

IMG_2650.jpeg

IMG_2642.jpeg

 

Edytowane przez Nicarus_pl

Opublikowano

Gratulacje! :thumbup1:

Bardzo fajna S5. Wrzuć kilka zdjęć wnętrza, opisz coś więcej.

Miesiąc temu jeździłem S5 i bardzo mi się to auto podobało. Pomimo krytyki o  jakości wykonania, którą można przeczytać na różnych forach, uważam, że auto jest udane i wcale nie miałem takiego odczucia.

Opublikowano
  • Autor
52 minutes ago, Muskel1 said:

Dziękuję.

Moje spostrzeżenia poniżej.

Ekran oraz wnętrze :

Jakość wykonania wnętrza wg mnie bardzo dobra pomijając piano. Ekrany bardzo jasne osłonięte zostały folią matową. 
Siedzenia bardzo dobrze dopasowane, możliwości podgrzewania oraz masażu i dodatkowo w opcjach można znaleźć ustawienia wzmocnienia efektu dla kierowcy,  ale i dla pasażera.

Podgrzewanie i chłodzenie może być wzmocnione.

Istnieje możliwość zwężenia boczków.

Bardzo dużo funkcji oraz ustawień, które trzeba jednak poszukać. 
Ekran pasażera dobrze widoczny. 
A decydując się na internet darmowy od Plusa dochodzi możliwość korzystania z aplikacji oraz dodatkowych tapet i kolorystyki dla ekranu głównego, a w niektórych przypadkach też dla bocznego ekranu.

Nagłośnienie na wysokim poziomie jednak nie najwyższym. Wgrany jest płatny pakiet rewitalizacji dźwięku oraz większej ilości basu.

 

Prowadzenie :

Tryb balanced działa dobrze i jest wystarczający, gdy silnik jest już nagrzany to bardzo szybko się załącza elektryczny i jadąc powoli można na nim jechać nawet 50 km / h. 
Przy szybkim starcie z miejsca silnik elektryczny bardzo wspomaga ruszanie.

Z automatu jest włączone trzymanie się skrajnych krawędzi.
Trzymanie się środka drogi włączane albo ręcznie z manetki albo automatycznie z aktywnym tempomatem.

Aktywny  tempomat działa bardzo dobrze.

Przy włączonej rekuperacji przed każdym hamowaniem włącza się elektryczny silnik - nie dotyczy trybu dynamicznego.

Zaś tryb dynamiczny daje prawdziwy obraz bycia S.


Z minusów :

Każdorazowe otwieranie się bagażnika na myjni, trzeba wyłączyć opcję otwieranie bagażnika za pomocą nogi.

Piano na środkowej konsoli.

Słabe trybu masażu. 
 

 

IMG_2804.jpeg

IMG_2805.jpeg

IMG_2798.jpeg

IMG_2795.jpeg

IMG_2794.jpeg

IMG_2793.jpeg

IMG_2790.jpeg

IMG_2787.jpeg

IMG_2789.jpeg

Opublikowano
13 minut temu, Nicarus_pl napisał(a):

Nagłośnienie na wysokim poziomie jednak nie najwyższym. Wgrany jest płatny pakiet rewitalizacji dźwięku oraz większej ilości basu.

 

S5, która jeździłem, miała B&O i moim zdaniem system ten jest bardzo dobry. Miałem już w B8 i teraz w B9 B&O i przyznam, że w w B10 jest postęp w porównaniu do poprzednich generacji.

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Muskel1 napisał(a):

S5, która jeździłem, miała B&O i moim zdaniem system ten jest bardzo dobry. Miałem już w B8 i teraz w B9 B&O i przyznam, że w w B10 jest postęp w porównaniu do poprzednich generacji.

Zgadzam się, jednakże na niektórych utworach nie daje rady stąd to spostrzeżenie. 

Opublikowano

Gratulacje i w końcu inny kolor niż Daytona.

 

Oby się dobrze sprawował bo ja na razie mam problemy z elektroniką i czekam na aktualizacje oprogramowania. Jaką wersję oprogramowania ma twoje auto?

Opublikowano
  • Autor

Proszę bardzo .

IMG_2811.jpeg

Opublikowano

Dzięki, widzę ze te same oprogramowanie co w moim.

Opublikowano

Gratuluje zakupu S5 musi cieszyć 🤩

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję bardzo. 
 

A do minusów dołożę system automatycznego parkowania. 

Opublikowano

Czy korzystasz z tego systemu 🤔 dosłownie raz z ciekawości zrobiłem próbę. 

Opublikowano
  • Autor
1 hour ago, dobry1 said:

Czy korzystasz z tego systemu 🤔 dosłownie raz z ciekawości zrobiłem próbę. 

Korzystam, jednak jest zbyt powolny i zbyt gwałtownie wykonuje hamowania przy np. innym aucie. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gratulacje zakupu fajna furka :D jak te przyciski na kierownicy w codziennym uzytkowaniu ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W nawiązaniu do tych przycisków to nie są najgorsze, jednakże można się pomylić i np. włączyć wybieranie głosowe zamiast zwiększania głośności. Przyciski z lewej strony często przesuwają wybór ekranu i trzeba sobie wrócić do swoich ustawień.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.