Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czujnik otwarcia maski- gdzie powinien być wpięty?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, gdzie powinne być wpięte te kabelki? nie mogę znaleźć jakiejkolwiek informacji w google, nie mogę też znaleźć żeby ten czujnik w ogóle był dostępny nowy w sprzedaży, z ori używkami też ciężko jakoś nikt tego nie sprzedaje. Co jakiś czas świeci się kontrolka oil.min, co 400-600km się zapala, a na bagnecie olej jest w normie, wymieniłem czujnik na ori w misce HELLA za 300zł bo nie pokazywało również temp oleju i było ok przez pół roku a teraz mimo że nadal pokazuje dobrze temp. to wyskakuje żółta konefka. z góry dzięki. Na tym forum były dwa podobne tematy o tym czujniku ale nic w nich konkretnego i to sprzed lat. może teraz ktoś coś podpowie? silnik to 1.9tdi AVG, zdjęcie zapożyczone z jednego z tematu z forum bo mi się nie chciało iść do auta i robić własnego, pzdr.

Ogólnie u mnie w ogóle nie było tego czujnika, ale po ori numerach dowiedziałem się że to jest takie coś: i kupiłem na allegro, kostka pasuje tylko nadal nie wiem gdzie wpiąć czerwony i czarny kabelek.

ALLEGRO.PL

 

111111.jpg

Opublikowano

W zamek, a skąd ma niby wiedzieć że zamknięta maska?

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, Langista napisał(a):

W zamek, a skąd ma niby wiedzieć że zamknięta maska?

Spójrz na to zdjęcie,znalazłem na necie, czarną strzałką zaznaczyłem zdjęcie gdzie wchodzi kostka do zamka -to jasne, ale mi chodzi gdzie ma być wpięty drugi koniec przewodu zaznaczony czerwoną strzałką.

 

111111.png

Edytowane przez mafiu1111

Opublikowano

Jeden pin do masy drugi na pompkę centralnego (V94 kostka A pin 4) i do licznika (J218) kostka zielona pin 25.

IMG_20250627_175823.thumb.jpg.9907c36ef8460639cc2b5bf4998ca078.jpgIMG_20250627_175802.thumb.jpg.6c524ceb698fcdb44bf1ba0fe7faad79.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, mafiu1111 napisał(a):

Spójrz na to zdjęcie,znalazłem na necie, czarną strzałką zaznaczyłem zdjęcie gdzie wchodzi kostka do zamka -to jasne, ale mi chodzi gdzie ma być wpięty drugi koniec przewodu zaznaczony czerwoną strzałką.

 

111111.png

Coś mi się kojarzy że pod plastikową osłona zbiornika na płyn wspomagania może być wpięcie ale pewien nie jestem. Przy okazji postaram się sprawdzić.

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, Fazii napisał(a):

Coś mi się kojarzy że pod plastikową osłona zbiornika na płyn wspomagania może być wpięcie ale pewien nie jestem. Przy okazji postaram się sprawdzić.

hmm też poszukam, dziękuję Ci bardzo, jakbyś mógł, to już jest jakiś trop w jakich okolicach to ma być.

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, mafiu1111 napisał(a):

hmm też poszukam, takie coś znalazłem, czy to nie będzie to z lewej strony?

17510424599816482586041097641915.thumb.jpg.ee1acd99015e9753b7163a291ed6a014.jpg

 

Opublikowano

Kolory przewodów idących po drugiej stronie wtyczki ( idące do kabiny) powinny być brązowy i brązowo żółty .

Wtyczka na schemacie opisana że koloru szarego.

Edytowane przez Fazii

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Fazii napisał(a):

Kolory przewodów idących po drugiej stronie wtyczki ( idące do kabiny) powinny być brązowy i brązowo żółty .

Wtyczka na schemacie opisana że koloru szarego.

 

Dobra,.mam to góra kabelek żółty i brązowo żółty idą do kabiny, dół idzie gdzieś, nie wiem gdzie ale na pewno nie do zamka, mam tu spięte trytkami, wydaje mi się że to to, muszę zlokalizować gdzie się kończy, swoją drogą muszę ogarnąć tu ten syf  🤣i zobaczę bo pewnie ten kabelek jest ucięty i spięty w kupę z tymi innymi trytką.

17510433801095536434003075256271.jpg

Edytowane przez mafiu1111

Opublikowano
  • Autor

Szczerze to nie wiem, nie mogę znaleźć jego końca, idzie dołem tu gdzie wiatraki na pasie przednim pod nimi i w lewo w stronę turbiny 🫡🫣🤔

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.