Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki macie sprzet car audio zamontowany w waszym audi a4????


Rekomendowane odpowiedzi

Moj sprzecik to zapraszam na tą strone http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,7251.0.html wszystkie głośniki z seri Blaupunkt Velocity głośnik basowy JL kondensator prądu i wzmaciacz MXM (chyba taki wzmacniacz )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam ori Bose + Concert II z emulatorem i dla mnie jest to na razie optymalny sprzęcik :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az sam sie zdziwilem w jak dobrym stanie sa glosniki w moim cacku. Ori Bose i chyba wlaczane tylko w niedziele :D Do tego Pioneer deh-p4800mp i jak dla mnie narazie wystarczy, zwlaszcza ze fundusze ogrniczaja. Swoja droga ten orginalny subwoofer w bagazniku niezle napierdziela jak go dobrze ustawic na radyjku :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włożyłem do autka radyjko Pioneer Deh P6800Mp i powiem że nieźle sobie radzi z seryjnymi głośniczkami :> ale do założenia mam jeszcze wzmacniacz CONCORD 400Vatt, kondensator Dietz 1F no i skrzynkę- JBL GTO 1200 :thumbup:

wcześniej miałem to w Audi 80 B4 ale to był sedan :kwasny: ale grało nieźle :> zobaczymy jak to będzie teraz w kombi :mysli: mam nadzieje że nieźle ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od niedawna mam radyjko Pionieera DEH-P5900MP http://www.pioneer.pl/pl/products/25/121/61/DEH-P5900MP/index.html gra bardzo łądnie pomimo iz z przodu mam jeszcze standart glosniki ladne dostoswanie koloru wyswietlacza i przycisków pieknie pasuje do reszty :) chce wymienic przód na coś lepszego i tu czekam na wasze propozycje ( nie chce stosowac dystansow ) glosniki rozmiarow standardowych a na tyl chce wrzucic wzmak JBL GTO 601.1 i sub JBL Power P1022. Czekam na propozycje na przod !

proponowałbym jeszcze raz przeczytać temat....

Tu się wyłącznie chwalimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...