Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Renowacja MAM8 - polerka, grafit, czarne ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

muszę oddać do renowacji felgi wzór mam8 i zastanawiam się nad 3 opcjami:

-solidna polerka

-malowanie proszkowe na grafit

-malowanie proszkowe na czarno

Moje auto to srebrny avant

co radzicie? a może jakieś inne propozycje? ;) byłbym wdzięczny za jakieś zdjęcia, bo udało mi się tylko dorwać zdjęcie wypolerowanych mam8, ale niestety nie na samochodzie :/

Opublikowano

Polerka :good: Chociaż czarnych MAM8 nigdzie nie spotkałem a efekt mógłby być ciekawy :mysli:

Opublikowano

Polerka lub malowanko na czarno wyglądało by kox :)

Opublikowano

Polerowane są wszędzie. Grafitowych lub czarnych jeszcze nie widziałem, więc stawiam na te opcje.

Zastnowaić się tylko można, czy aby wnętrze felgi nie zostawić srebrnego, a pomalować samą zewnętrzną stronę :mysli:

Opublikowano
  • Autor

moje mają wnętrze felgi ciemny grafit, więc w sumie nawet bym tego nie musiał malować ;P

Opublikowano

Nie, ale ja miałem na myśli, żeby zewnętrzną część zrobić czarną, a calutkie wnętrze srebrne czy chromowane.

Opublikowano
  • Autor

może być ciekawie ;)

Opublikowano

może być ciekawie ;)

No i będziesz pierwszy na forum :naughty:

Opublikowano

Ostatnio widzialem poler tyle ze w 19' :wink4: jest wtedy super.. :good:

Opublikowano

Też byłbym za polerką, bo wtedy jest dużo ładniej niż ori :naughty:

Czarne mogą wyglądać fajnie ale jak się nie widzi to się nie wie i może nie warto ryzykować, żeby póżniej nie narzekać, że wyszedł Lipton :mysli:

Opublikowano

Dawaj polerkę bo zaraz wszyscy będą robić w grafit ( a tego :no: nie chcę :> ) :evil:

Opublikowano

Młody :naughty:

Ale tak szczerze powiedziawszy grafit w tych felach wyglada srednio.. :)

Opublikowano

Młody :naughty:

Ale tak szczerze powiedziawszy grafit w tych felach wyglada srednio.. :)

Oooo masz rację :good:ykk ma zawsze rację dawaj polerkę :)

Opublikowano

Myślę, że grafit fajnie wyglądałby w ciemnym aucie a w srebnym może to już nie wyjść tak dobrze

Opublikowano
  • Autor

chyba serio nie będę ryzykował :P pooglądałem trochę zdjęć i grafit odpadł :P został czarny albo polerka :P o czarnym wszyscy mówią, że nie pasuje do srebrnego, więc chyba pozostaje polerka

Opublikowano

A kto powiedział, że nie pasuje czarne felgi do srebrnego.

Czarne pasują do każdego koloru, pozostaje tylko kwestia zgrania czarnych felg z resztą dodatków na aucie, czyli listwy, grill itd itp powinny iść w czarny.

MAMów w polerce jest w pytę - będzie miał kolejny zwykły, szary samochód, a tak masz możliwość być oryginalny i czuję przez skórę, że to będzie dobrze wyglądać, tylko jak już pisałem-> wierzch czarny, a boczki ramion i środek felgi w polerkę.

Opublikowano

Polerowane ręcznie felgi MAM8 i zwykły szary samochód ??? :thumbdown: Poniosło cię troche... :polew:

Opublikowano

czuję przez skórę, że to będzie dobrze wyglądać, tylko jak już pisałem-> wierzch czarny, a boczki ramion i środek felgi w polerkę.

Przede wszystkim będzie to fajnie wyglądało podczas jazdy jak polerowane boczki ramion będą się kręciły :kox: No i czarny zdecydowanie pasuje do srebrnego samochodu :wink4:

Znalazłem czarne MAMy i jest zdjęcie na Audi :wink4: :

http://www.moto.allegro.pl/item629825004_potwory_do_audi_i_mercedesa_jedyne_takie.html

Opublikowano

Te czarne fele wyglądają KOX.

Jak nic malować na czarno :kox:

Opublikowano

Te czarne fele wyglądają KOX.

Jak nic malować na czarno :kox:

Czy ja wiem :mysli: Całe czarne tracą trochę ze swojego uroku :confused4: Ale jak zrobi rant w polerce to będą :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.