Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jaka wycieraczka z dużym spojlerem ?


aju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ze znalezieniem wycieraczki kierowcy z dużym spojlerem, taką jak miałem czyli na całej dlugości wycieraczki. Kupiłem jedna pasażera ALCE 530mm bo bardzocenię sobie jakość do ceny tej wycieraczki ale nie mogę doszukać się wycieraczki kierowcy. Jakiś linki rady i porady? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupywałem ostatnio też wycieraczki i komplet 112zł w serwisie ze znacznikiem zużucia ale nie wiem jak on działa :> i bardzo ładnie zbierają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacznik masz najpierw czarny, potem robi się żółty i w tym momencie należy teoretycznie zmienić wycieraczki, jednak w praktyce mozna na nich jeszcze trochę pojeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Championa (ze spojlerem oczywiście) od roku i jestem naprawdę zadowolony. Po zimie zero zużycia. Kosztowała 80 zeta w Norauto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel_majki dzięki tak podejrzewałem według instrukcji jakiej była na pudełku niestety w niemieckim jezyku więc nie byłem do końca pewny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem w audi, za prawie 130zł... zbierają dobrze tak jak i ALCA za 10zł :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą różnicą, że u mnie ori zbierały dobrze prawie 2 sezony, ALCA pewnie trochę krócej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz do TOM77 (dział Rabaty, Promocje), on ma dobrej jakości wycieraczki w dobrych cenach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą różnicą, że u mnie ori zbierały dobrze prawie 2 sezony, ALCA pewnie trochę krócej :gwizdanie:

no ALCA starcza na mniej więcej jeden sezon, licząc że w ciągu dwóch sezonów będę miał 3 komplety alci to i tak jestem do przodu :good:

No nic jedną będę kupował alce a drugą ze spojlerkiem :polew:[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 10:16_________________________________________________i znalazłem nowe bardzodobre i tanie rozwiązanie:

jedna wycieraczka alca (standardowa) cena ok 7-11zł (530mm)

jedna wycieraczka ALCA SPEED 530 (z dużym spojlerem, jak oryginał) cena ok 17-25zł (530mm)

Heyner2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...