Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Tłumik nowy czy ori używka ?


darekaudi4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcem zmienic srodkowy tlumik i czy lepiej kupic nowy z allegro np.taki http://moto.allegro.pl/item621404445_tlumik_audi_a4_1_6i_1_9tdi_gratissy.html ,czy uzywke orginalna ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas przyspieszania np na 3 biegu przechodzac miedzy odrotami 1400 a 1500 tlumiki jakby wpadaly w rezonans jest to tylko chwilka ale wkurza ,ostatnio w kanale obstukalem tlumiki i w srodkowym jakby cos latalo w nim jakby rdza latala w srodku i wydaje mi sie ze to on powoduje taki rezonans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas przyspieszania np na 3 biegu przechodzac miedzy odrotami 1400 a 1500 tlumiki jakby wpadaly w rezonans jest to tylko chwilka ale wkurza ,ostatnio w kanale obstukalem tlumiki i w srodkowym jakby cos latalo w nim jakby rdza latala w srodku i wydaje mi sie ze to on powoduje taki rezonans

U mnie też pojawia się rezonans ale wydaje mi się, że złącze elastyczne tzw. plecionka jest za to odpowiedzialna i nadaje się do wymiany. Może u ciebie też wina leży w zużytej plecionce :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zainwestował w Bosala ewentualnie używkę bo jednak w dieslu szczególnie trwałe są tłumiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wywaliłem środkowy, tzn. wstawiłem dwa kolanka do środka, przez co tłumik fizycznie istnieje, ale praktycznie nie spełnia swojej funkcji :evil:

plecionka swoją drogą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten rezonans dochodzi od tylu auta siedzac z przodu wiec czy to moze byc ta plecionka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrazu wyrokowałeś zmiane tlumika jak byś inaczej zapodał temat (wg twojego 2-go posta w tym temacie) to odpowiedzi w pierwszym kroku nakierowały by cie na plecionke.

Ale jest OK ważne że auto wyleczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...