Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak zakodować side Assist po montażu w Audi A5 8T?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Zamontowałem u siebie side Assist. Wszystko podłączanie według schematu i teraz pytanko czy ktoś pomoże w zakodowaniu 🤔 W mmi 3g plus niby to włączyłem ale pisze ze system jest nie dostępny.

Opublikowano

Kolego nie podbijaj postów po 6 godz.

Zadałeś pytanie, to czekaj cierpliwie.

Poza tym na podstawie czego mamy tu pomóc? Gdzie jest pełny auto-scan z auta?

Gdzie są zdjęcia z zielonego menu z zakładki Car?

Wróżek tutaj nie ma...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

cześć. na początek chciałem przeprosić za ostatni post ,ale to było na szybko wrzucane i dlatego bez auto-scanu. A potem chciałem coś dopisać i dlatego podbiło mi tego posta. Z tym side-assist sprawa się wyjaśniła okazało się że winny był gateway który tego nie obsługiwał. miałem o takim oznaczeniu 8R0 907 468 N a wymieniłem na 8T0 907 468 L . Wszystko ruszyło ale teraz pojawił się nowy problem a mianowicie taki że w mmi 3g plus niema dostepu do ustawień auta ,wszystko jest wyszarzone i jest komunikat WYBRANY ELEMENT JEST CHWILOWO NIEDOSTEPNY. Nie można też ustawić daty i godziny. z tego co czytałem to ten gateway powinien bez problemu obsługiwać mmi 3g plus. tym razem wrzuciłem auto-scan może da sie coś z tego wywnioskować.

mmi 2.jpg

Log-WAUZZZ8T98A040631-279600km.txt

Opublikowano

Wrzuć zdjęcia wszystkich ustawień z zakładki Car w zielonym menu.

Opublikowano
  • Autor

5498d3e7-04b3-4135-9da0-af0848e2dd50.jpeg6c302af2-ac82-4408-9129-14771f245750.jpegcaffcfa9-9c5f-4cf4-96e0-8ef917108859.jpeged6a6901-4359-4689-9691-6b578abef9a7.jpeg49c353d6-1ddd-4e8a-9a06-b4f460487541.jpegaf552b99-69a7-43b3-a825-24954b668544.jpeg425b886d-be53-41ed-90a2-3e03e1c2e2e3.jpeg01f8227f-d208-47eb-9b95-9d90ece4bdc7.jpeg6c302af2-ac82-4408-9129-14771f245750.jpega2d348ce-0fd4-4f46-b6e3-9b83b31c0f3b.jpeg2c1025f1-a142-4819-9390-9717fe70b45e.jpeg4de0f730-830a-4e61-a6f4-6f9ce50d4f59.jpeg6d3757ab-2bd2-4685-8c45-91484c74efb0.jpege54fa869-1c18-49dc-97ea-967eb85a699c.jpegbddb6eb1-d09d-41da-a4c8-f999da895667.jpeg5970d78c-9556-48d9-ae54-bc0dd8f39a9b.jpeg711aab22-6116-4693-b431-67ca6f60757f.jpeg

Opublikowano

Oj masz tam namieszane w tym zielonym menufacepalm

Opublikowano
  • Autor

Tylko dziwne bo nic tam nie zmieniałem. Myślisz że jak gościu zdejmował ochronę komponentów to mógł coś tam namieszać 🤔 Bo wcześniej wszystko działało. A teraz nawet niema wizualizacji klimatronika. Jest szansa żebyś pomógł mi to wszystko ustawić jak należy.

Opublikowano

Masz MMI 3GP, które nie były montowane w przedliftach więc ktoś ja tam dołożył.

Opublikowano
  • Autor

No właśnie ja sam sobie ją dokładałem. Nawet kiedyś mi pomogłeś dobrać panel klimatronika bo mój stary nie obsługiwał wizualizacji na mmi 3g plus. I po wymianie wszystko śmigało. Teraz wszystko się wysypało jak zmieniłem getwaya żeby uruchomić side Assist.

Opublikowano

Trzeba kilka rzeczy w zielonym menu pozmieniać ale dziś nie dam już rady.

Opublikowano
  • Autor

Na spokojnie. Ja i tak jadę dzisiaj w nocy w delegację i wracam dopiero w czwartek. Więc i tak nie miałbym tego kiedy pozmieniać. To jak będziesz miał chwilę to byłbym wdzięczny jak byś mi podesłał co mam pozmieniać. Dzięki wielkie za zainteresowanie.👍

Opublikowano

Wrzuć scan z auta sprzed podmiany Gateway.

Opublikowano
  • Autor

Postaram się jutro wrzucić tylko muszę poszukać bo mam gdzieś na kompie.

Opublikowano
  • Autor

693d2a07-5933-45fc-ac24-4d6726e05246.jpege1c5e3ee-d4ae-4e6f-bcba-0466a53619db.jpeg

Opublikowano
  • Autor

W ogóle z tego co zauważyłem to ten znowu gateway ma całkiem inne kodowanie niż ten poprzedni. Ten nowy ma 000303

Opublikowano

Trzeba poprawnie zakodować.

Opublikowano
15 godzin temu, Sebek1212 napisał(a):

693d2a07-5933-45fc-ac24-4d6726e05246.jpege1c5e3ee-d4ae-4e6f-bcba-0466a53619db.jpeg

Wrzuć pełny auto-scan.

Opublikowano
  • Autor

cześć. Wrzuciłem auto-scan . znalazłem tylko taki sprzed wymiany gateweya.

Log-WAUZZZ8T98A040631-265220km.txt

Opublikowano

Musisz sprawdzić w Gateway czy wszystkie obecne w aucie sterowniki zmeldowane są na liście urządzeń.

Opublikowano
  • Autor

To właśnie sprawdzałem w pierwszej kolejności i wszystko to co jest w aucie jest zaznaczone na liście urządzeń. A jeżeli bym chciał zmienić kodowanie w gateweyu to muszę to robić przez dostęp upoważniony?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.