Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Proszę o analizę logów (Seat Toledo ASV)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam auto co prawda Toledo 2001 z ASV ale proszę o analizę logów. Wcześniej pojawiały się notlaufy ale kierownice już wyczyściłem i tego objawu nie ma. Auto jedzie ok - ale proszę o sprawdzenie.

Logi dynamiczne:

Blok 000:

http://img36.imageshack.us/img36/7082/000f.jpg

Blok 001:

http://img36.imageshack.us/img36/692/001v.jpg

Blok 003:

http://img36.imageshack.us/img36/8596/003lvl.jpg

Blok 004:

http://img36.imageshack.us/img36/5900/004miy.jpg

Blok 008:

http://img34.imageshack.us/img34/9168/008e.jpg

Blok 010:

http://img34.imageshack.us/img34/1108/010b.jpg

Blok 011:

http://img34.imageshack.us/img34/3452/011yzw.jpg

Pozdrawiam

Opublikowano

czyszczenie moglo by byc staranniej wykonane ,przeplywka padła do czyszczenia lub wymiany

Opublikowano

Nic nie rob z przeplywką, a juz bron Boze jej nie wymieniaj.

Silnik jest po tuningu... delikatnym ale jednak... :)

Z tych logów co zamiesciles wszystko OK.

Opublikowano

Nic nie rob z przeplywką, a juz bron Boze jej nie wymieniaj.

Silnik jest po tuningu... delikatnym ale jednak... :)

Z tych logów co zamiesciles wszystko OK.

jezeli ona dla ciebie dobrze mierzy w całym zakresie obrotow to gratulacje
Opublikowano
  • Autor

A po czym to widać jak wyczyszczone jest turbo? Generalnie nie wiem czy dał się dokładniej - 2 godziny do gładkiego polerowanie papierkiem 2000, zero brudu zostało :) Z przepływką to też jedni mówią że ideał i parametry fabryczne, inni że tnie powyżej 3tys. obr. Choć zbiera się bardzo dobrze i problemów z mocą teraz nie ma.

Dzięki za info Panowie

Opublikowano

jezeli ona dla ciebie dobrze mierzy w całym zakresie obrotow to gratulacje

... a dziekuje bardzo :)

Opublikowano

jezeli ona dla ciebie dobrze mierzy w całym zakresie obrotow to gratulacje

... a dziekuje bardzo :)

proszę :)
Opublikowano

Wymien przeplywke i to szybko.

Przemik na moderatora :polew:

Opublikowano

Nic nie rob z przeplywką, a juz bron Boze jej nie wymieniaj.

Silnik jest po tuningu... delikatnym ale jednak... :)

Z tych logów co zamiesciles wszystko OK.

przemik ... gdzie ten tuning widzisz ... ?

cos tam obcina gnoj ... :wink4:

Opublikowano

Czyli jak dla Was w fabryce ustawili tak ze ogranicznik momentu jest wyzszy od zyczenia kierowcy... nie wspomne juz o tym ,ze dawka jest podniesiona na wspomnianym limiterze momentu.

Decyzja nalezy do wlasciciela auta... :wink4:

Opublikowano

Czyli jak dla Was w fabryce ustawili tak ze ogranicznik momentu jest wyzszy od zyczenia kierowcy... nie wspomne juz o tym ,ze dawka jest podniesiona na wspomnianym limiterze momentu.

Decyzja nalezy do wlasciciela auta... :wink4:

zwracam honor ... :notworthy:

przyjrzalem sie dokladnie logom i przejrzalem ori mapki dla Seacik'a ASV i dlubniete jest wszystko ... pedal,moment,lmm ...

i teraz pytanie ... czy wskazania lmm to efekt tego dlubanka ... ?

p.s dla przykladu wskazania dla ori softu w 008 dla 3900 rpm wygladaja ~ 44 / 38,5 / 41,5

Opublikowano

i teraz pytanie ... czy wskazania lmm to efekt tego dlubanka ... ?

Test na diode wyjasni cale zamieszanie.

Opublikowano

Spanky...:wink4:

Na moje oko cale zamieszanie zwiazane z LMM w tym aucie to dzialanie tunera... po prostu limiter momentu jest ruszony troche za duzo...

Zobaczcie co dzieje sie w 003dN - nie wyglada to zle....

PS

To jak z tym MODem dla mnie :wink4: hyhy

Opublikowano

Spanky...:wink4:

Na moje oko cale zamieszanie zwiazane z LMM w tym aucie to dzialanie tunera... po prostu limiter momentu jest ruszony ponad troche za duzo...

wszystko jest ruszone .. oprocz tlenu ...

Opublikowano

ja własnie miałem na uwadze 003dN ze tam od 3500 jest słabo , bo 008dN to jak wczesniej spanky pisał

Opublikowano
  • Autor

Mówicie że to coś dłubane było? To mnie zdziwiliście. Takie auto kupione niedawno z francji i jeździ w sumie jak normalne 110, nie czuć jakoś więcej mocy. Nie wiem czy tam jest popularne chipowanie czy nie. z DE czasem auta mi się trafiały z chipem. A tym testem na diodę to co można sprawdzić? Jak piszecie że auto ma pościągane te limitery to co to znaczy? Bo jeśli chodzi o jazdę - nic nie kopci itp.

Opublikowano

Odlaczasz wtyczke od przeplywomierza i podlaczasz diode,wtedy masz maksymalne wslazania.

db58d096657393bb.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.