Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Wycięcie katalizatora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wybebeszylem srodek katalizatora nie wspawujac do srodka rury przelotowej czy to ma jakis negatywny wplyw na silnik ?? Zalety jakie zauwazylem to lepszy start od dolu odziwo dwumas sie uspokoil nie slychac go az tak bardzo :>

pozdrawiam

Opublikowano

OT: co zrobiles z wnetrznosciami? Oplaca sie to jeszcze sprzedawac?

Opublikowano
  • Autor

wnetrznosci zostawilem moze znajde jakiegos tlumikarza ktory to kupi...

Opublikowano

na allegro można wystawić ale to już podobno nie jest interes taki jak kiedyś...

Opublikowano

mi kiedys w golfie 1.9 kat sie wysypal to wiem ze wiecej palil, pusty kat w srodku powoduje zawirowania o oddaje dziwny dzwiek z pod spodu, polecalbym strumiennice obudowaną, co z zewnatrz wyglada jak katalizator a nie ma zawiriowan w srodku, z tego co wiem koszt ok 150 zeta, tylko pytanko czy na przegladzie nie beda spalin badac?? :gwizdanie:

pozdrawiam

Opublikowano

tylko pytanko czy na przegladzie nie beda spalin badac?? :gwizdanie:

zaczną... bo będą musieli

Opublikowano

ja byłem w zeszłym tygodniu na stacji i mi nie sprawdzali

Opublikowano

na przeglądzie mogą sobie w dieslu sprawdzić co najwyżej stopień dymienia, a na to katalizator nie ma większego wpływu

Opublikowano
  • Autor

Panowie wrocmy do pytania :gwizdanie:

niektorzy pisza ze puszka bez wstawionej rury przelotowej to ZLO czy wie ktos dlaczego :mysli:

Opublikowano
niektorzy pisza ze puszka bez wstawionej rury przelotowej to ZLO czy wie ktos dlaczego mysli

bo powoduje zawirowania w wydechu, niw wspomnę o dziwnym dżwieku z pod spodu

na przeglądzie mogą sobie w dieslu sprawdzić co najwyżej stopień dymienia, a na to katalizator nie ma większego wpływu

Analizator AVL Di Gas 465 może dokonac pomiarów steżenia: tlenku wegla, dwutlenku wegla , węglowodorów oraz zadymienie!!!

pozdrawiam

Opublikowano

Witam

polecalbym strumiennice obudowaną' date=' co z zewnatrz wyglada jak katalizator

[/quote']

Strumienica nic nie daje - nie polecem. Zwykła rura będzie lepsza.

___________________

Pozdrawiam

Rafał

Opublikowano

ja mieszkam w UK tu na przegladzie zawsze analizuje sie spaliny i jezeli ktos ma wycietego lub pustego kata to na 100% nie przejdzie przegladu podejrzewam ze w Polsce za jakis czas bedzie to samo pozostana tylko znajomosci zeby przeglad zalatwic......... :decayed:

Opublikowano

Akt prawny regulujący co mogą nam sprawdzić na przeglądzie: http://www.abc.com.pl/serwis/du/2003/2250.htm

co do spalin diesla to polecam poczytać Załącznik1 pkt 9 oraz Załącznik 4 :hi:

Opublikowano

niektorzy pisza ze puszka bez wstawionej rury przelotowej to ZLO czy wie ktos dlaczego :mysli:

Tak samo wstawienie zwykłej rury to zło, bo szybciej wypalają się pozostałe tłumiki. Najlepszym rozwiązaniem jest wspawanie tłumika przelotowego.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ja mieszkam w belgi i tez sprawdzają emisje spalin więc jak bym taki zabieg zrobił to nie przejdzie przeglądu :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.