Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wycięcie katalizatora


storm37

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wybebeszylem srodek katalizatora nie wspawujac do srodka rury przelotowej czy to ma jakis negatywny wplyw na silnik ?? Zalety jakie zauwazylem to lepszy start od dolu odziwo dwumas sie uspokoil nie slychac go az tak bardzo :>

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT: co zrobiles z wnetrznosciami? Oplaca sie to jeszcze sprzedawac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnetrznosci zostawilem moze znajde jakiegos tlumikarza ktory to kupi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro można wystawić ale to już podobno nie jest interes taki jak kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kiedys w golfie 1.9 kat sie wysypal to wiem ze wiecej palil, pusty kat w srodku powoduje zawirowania o oddaje dziwny dzwiek z pod spodu, polecalbym strumiennice obudowaną, co z zewnatrz wyglada jak katalizator a nie ma zawiriowan w srodku, z tego co wiem koszt ok 150 zeta, tylko pytanko czy na przegladzie nie beda spalin badac?? :gwizdanie:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pytanko czy na przegladzie nie beda spalin badac?? :gwizdanie:

zaczną... bo będą musieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem w zeszłym tygodniu na stacji i mi nie sprawdzali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wrocmy do pytania :gwizdanie:

niektorzy pisza ze puszka bez wstawionej rury przelotowej to ZLO czy wie ktos dlaczego :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektorzy pisza ze puszka bez wstawionej rury przelotowej to ZLO czy wie ktos dlaczego mysli

bo powoduje zawirowania w wydechu, niw wspomnę o dziwnym dżwieku z pod spodu

na przeglądzie mogą sobie w dieslu sprawdzić co najwyżej stopień dymienia, a na to katalizator nie ma większego wpływu

Analizator AVL Di Gas 465 może dokonac pomiarów steżenia: tlenku wegla, dwutlenku wegla , węglowodorów oraz zadymienie!!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

polecalbym strumiennice obudowaną' date=' co z zewnatrz wyglada jak katalizator

[/quote']

Strumienica nic nie daje - nie polecem. Zwykła rura będzie lepsza.

___________________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam w UK tu na przegladzie zawsze analizuje sie spaliny i jezeli ktos ma wycietego lub pustego kata to na 100% nie przejdzie przegladu podejrzewam ze w Polsce za jakis czas bedzie to samo pozostana tylko znajomosci zeby przeglad zalatwic......... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektorzy pisza ze puszka bez wstawionej rury przelotowej to ZLO czy wie ktos dlaczego :mysli:

Tak samo wstawienie zwykłej rury to zło, bo szybciej wypalają się pozostałe tłumiki. Najlepszym rozwiązaniem jest wspawanie tłumika przelotowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam w belgi i tez sprawdzają emisje spalin więc jak bym taki zabieg zrobił to nie przejdzie przeglądu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...