Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Automatyczna skrzyna w trybie awaryjnym ?


pysio30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pisalm juz tu watek o ty<m moim przypadku ze na FISie swieci mi wszystkie wskazania skrzyni wiec wg instrukcji jest to tryb awaryjna ale skrzynia dziala bez zarzutow wszystkie biegi a w trybie awaryjnym to powinin byc 3 bieg tylko

dzisiaj podpialm do polskiego vaga 4,9 i wyszlo mi w skrzyni w bledach cos takigo :

1.Przelacznik wielofunkcyjny-F125

nieprawidlowy sygnal - BLAD SPORADYCZNY

2. Wlacznik swiatel hamowania -F

nieprawidlowy sygnal

tu chc jeszcz powiedziec ze FIS pokazuje mi caly czas BREMS LICHT ale swiatla dzialaja tzn 2 dzalaja bo to na tylnej szybie nie dziala - nie dochodzi tam napiecie i nie wiem gdzie szukac :)

Co o tym wszystkim myslicie ?

gdzi szukac tego przelacznika F125 i czy to jest przyczyna ze na FISie miu tak pokazuje ?[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 19:19_________________________________________________no jak ostatnio opisywalem przypadek tej skrzyni to bylo bardzo konkretne odpowiiedzi : podepnij vaga !!!!!!!!! podpialem i odpowiedzi sie skonczyly czyzby fachowcy na tym forum mieli przygotowane gotowce z odpowiedziami : podpnij vaga , szukaj , gdzies juz bylo na forum , non stop to widze ale jakos konkretow brak :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, z takim nastawieniem to nie wiem czy ktoś zechce pomóc :angry: najprawdopodobniej trafiony jest pozycjoner i sprawdź włącznik/ wiązkę świateł stopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki

a co do nastawienia to jest to moj zal wylany na strony tego forum , mialem kiedys mondeo i tez bylem na forum forda mondeo zajrzyjcie tam jak to dziala : pytanie - odpowiedz - konkretnie bez glupich tekstow : szukaj na forum , wiadomo ze najpierw szukam bo czas goni i dowiem sie szybciej jak cos znajde a nizeli jak czekam na odpowiedz , ale jak cos nie moge znalezc albo odpowiedzi na podobne watki sa malo konkretne to logiczne ze zadaje pytanie - po to jest chyba to forum - z jednej strony uzytkownik (laik) a z drugiej fachowiec ktory wchodzac na to forum zdaje sobie sprawe ze powinien pomoc a nie wymadrzac sie - tak bylo na fordzie ja tez zaczynalem jako laik a potem sam wieeeelu ludziom pomoglem i nawet artykol napisalem bo sam doszedlem jak naprawic przelaczniki ogrzewania foteli. ehh zreszta niewazne

w kazdym razie dzieki za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...