Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moja ślicznotka


a4qatroo

Rekomendowane odpowiedzi

oto moje śliczne cztery kółka......

niedlugo bedzie zmieniony kolor na czarny oprawie ja w chromy i załoze ładną felge na obnizonym zawieszeniu mts technik... wtedy dodam fotki porównawcze :wink4:

b002ad0aa7073147m.jpg

dab7c06c871d9833m.jpg

99e49a97b3e3a3bdm.jpg

f205dcfcf1705e37m.jpg

to narazie prowizorka mojej audi... mam dla niej juz nowe zawieszenie mts technik gwintowane razem ze sprerzynami

czekaja na nia jasne skóry drewno nowe felgi wizyta u lakiernika bedzie czarna, nowa kiera od esuni, czarne szyby i wszyskie szyby beda el bo narazie mam korbki jak w sredniowieczu...

silnik 1.8 125 kucyków ale pomysle nad uleprzeniem

imobilajser

el lusterka

centralny zamek

w srodku gra skrzynia JL AUDIO x2 głośniki na skrzyni budowanej na zamowienie i na wzmacniaczu JBL 700 WATT RMS a napedza ją radio pioneer DEH 5000

bixenony 8000k

podniesiona na komputerze do 140 koni

wspomaganie...

2x podlokietniki

zmienione oswietlenie w budzie na białe

światła postojowe białe

swiatła tab. rejestracyjnej białe

nowe wahacze koncówki przeguby

zmieniona uszczelka pod klawiatura termostat rozrzad rolka paska wiloklinowego czujnik oleju nowe nadkola czekam na nowy zderzak od s4 włącznie z progami w półce głosnik 30 cm magnata a obok wyloty powietrza nowe dywaniki nowe wycieraczki płaskie silikonowe (moim zdaniem najleprze) grill sporotowy (moja osobista przeróbka) ale zmienie go na grill od s4 zmienione felgi z 15 na 17 lecz czekaja je jeszcze wymiana na nieco ladniejsze zmiana tłumika na prostokatny lekko zagiety w góre a jak dobrze pójdzie to z drugiej strony bedzie blizniak

ogólnie to standart ale to tylko zdjecie dodane po to zeby ja porównac za około 2 lub 3 miesiace... zapraszam serdecznie popniewaz efekt bedzie powlający... ;)

swiatła są po zamianie z kolega który ma piekna esunie ja miałem szybciej od audi po 2 lifcie roku i na te znowu zmienie a z przodu beda usmiechy na bixenonie

jeszcze daje fotki mojej audi tak jak wygladała szybciej..

2b7bf1e37ceb2723m.jpg

1b385068e5302d9fm.jpg

2c85ea1f18b28164m.jpg

495b51354e772e9cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie moge dodac zdjecia?? co musze zrobic zeby je dołozyc??
zdjęcia musisz wgrać na jakis serwer imageshack,fotosik itp pozniej kopiujesz odpowiedni kod wklejasz na forum i sa juz widoczne zdjęcia :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob jeszcze tak: kliknij na " pobierz pozostałe kody " skopiuj link z " Miniaturka na forum (zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze " i wstaw linki na forum :good: najlepiej w pierwszym poście :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaj fotki w pierwszy post i nie zapomnij ładnie opisać co tam masz :gwizdanie:

ale już widzę że gleba, lampy ściema itp... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bixenony 8000k

...

swiatła są po zamianie z kolega który ma piekna esunie ja miałem szybciej od audi po 2 lifcie roku i na te znowu zmienie a z przodu beda usmiechy na bixenonie

Nie rozumiem a co masz teraz? Bo ja na fotach widzę stare lampy i HIDa w nich :wallbash: Jak jeździsz z HIDem w zwykłych lampach to lepiej to wyjmij... i zainwestuj w soczewki :decayed:

Poza tym ładne autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kur..a :shocked:

kolejny co zagrożenie na drodze sprawia :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko wygląda nieźle, tylko przegięcie z HID-ami w zwykłych reflektorach.

Co do planów - policz ile Cię to wyniesie i jaką A4 po sprzedaży tej co masz i dołożeniu byś wtedy kupił.

Zrób też coś z ortografią, bo ciężko się czyta. Mój syn w drugiej klasie podstawówki nie robi tyle błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policzyłem... wyjdzie mi 13 tys. i ta mogłem sprzedac i ciagle moge za 16 tys ale wiesz dodac i kupic kazdy moze a ja chce zrobic wesje pod siebie... to ma byc wersja indywidualna... a te lampy co mi pokazalaes to wlasnie chce cos podobnego ale maja pozycje w kształcie usmiechu... wiesz o co mi chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o Dayline? To nie pozycyjne tylko światła do jazdy dziennej.

60955438.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko wygląda nieźle, tylko przegięcie z HID-ami w zwykłych reflektorach.

Co do planów - policz ile Cię to wyniesie i jaką A4 po sprzedaży tej co masz i dołożeniu byś wtedy kupił.

Zrób też coś z ortografią, bo ciężko się czyta. Mój syn w drugiej klasie podstawówki nie robi tyle błędów.

o czym Ty kolego mówisz? rozejrzyj się dobrze po forum i zobacz co ludzie potrafią z b5 zrobić... co z tego że można kupić coś nieco młodszego za tą kase jak będzie w gołej wersji i nie daj boże jakaś panda :blink:

osoby takie jak autor tematu czy chociażby ja wolą kupić autko i włożyć w nie sporą kwote by zrobić je dokładnie tak jak one sobie wyobrażają... grosz do grosza, mod za modem i zmiane na prawdę widać... co z tego że a4qatroo planuje włożyć kilkanaście kółek? ja też mogłem mieć b6 w najuboższej wersji ale po co? wolałem b5 i włożyć w nią (UWAGA - już niebawem prawie równowartość auta)... Mi rezanie coś (w dodatku wszystko samemu) sprawia wielką frajdę i satysfakcję... a to za ile to auto kiedyś pójdzie to będę się zastanawiał gdy będę miał je sprzedawać. TYLE! Pozdro dla tych co a4 jest pasją... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoMes, wiem o czym mówisz. Ja też miałem podstawową wersję i za to co już w nią włożyłem + kasa ze sprzedaży auta= B6. Jednak wole to co mam, bo ile się serca włożyło w auto na pieniądze przeliczyć się nie da.

Odnośnie Twojego auta to daj spokój z lampami z "uśmiechem" to tylko moda. Całkiem niedawno, wszyscy chcieli lampy lexus look, później angel eyes a teraz lampy naśladujące te z b8. Zmieni się moda a Ty zostaniesz z lampami, które nie pasują do Twojego auta.

Za HID-y :bicz3: w zwykłych lampach.

Poza tym auto ok, dobra baza do modów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko wygląda nieźle, tylko przegięcie z HID-ami w zwykłych reflektorach.

Co do planów - policz ile Cię to wyniesie i jaką A4 po sprzedaży tej co masz i dołożeniu byś wtedy kupił.

Zrób też coś z ortografią, bo ciężko się czyta. Mój syn w drugiej klasie podstawówki nie robi tyle błędów.

o czym Ty kolego mówisz? rozejrzyj się dobrze po forum i zobacz co ludzie potrafią z b5 zrobić... co z tego że można kupić coś nieco młodszego za tą kase jak będzie w gołej wersji i nie daj boże jakaś panda :blink:

osoby takie jak autor tematu czy chociażby ja wolą kupić autko i włożyć w nie sporą kwote by zrobić je dokładnie tak jak one sobie wyobrażają... grosz do grosza, mod za modem i zmiane na prawdę widać... co z tego że a4qatroo planuje włożyć kilkanaście kółek? ja też mogłem mieć b6 w najuboższej wersji ale po co? wolałem b5 i włożyć w nią (UWAGA - już niebawem prawie równowartość auta)... Mi rezanie coś (w dodatku wszystko samemu) sprawia wielką frajdę i satysfakcję... a to za ile to auto kiedyś pójdzie to będę się zastanawiał gdy będę miał je sprzedawać. TYLE! Pozdro dla tych co a4 jest pasją... :notworthy:

Nie pisałem ''coś nieco młodszego'' tylko A4, i uważam, że w w wersji podstawowej B6 niewiele brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmienia to faktu... chyba że widziałeś młodsze b5 od b6?

jeżeli ktoś robi auto pod siebie to widocznie brakuje mu w nim wiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmienia to faktu... chyba że widziałeś młodsze b5 od b6?

jeżeli ktoś robi auto pod siebie to widocznie brakuje mu w nim wiele...

O czym Ty piszesz?

Jakie młodsze B5 od B6?

Młodsze B5 albo nawet B6, czy to takie trudne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj ze zrozumieniem...

napiszę Ci to prościej :wallbash:

widziałeś Audi A4 B5 młodsze od Audi A4 B6?

pomyśl troche to nie boli :wink4:[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 17:39_________________________________________________poza tym jak dla mnie b6 w podstawowej, najuboższej wersji brakuje bardzo wiele dlatego wole b5 na wypasie zrobić... zresztą to nie tylko moje zdanie tylko wielu tego pokroju zapaleńców....

i odpuść już sobie bo OT się robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...