Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moja ślicznotka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czytaj ze zrozumieniem...

napiszę Ci to prościej :wallbash:

widziałeś Audi A4 B5 młodsze od Audi A4 B6?

pomyśl troche to nie boli :wink4:[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 17:39_________________________________________________poza tym jak dla mnie b6 w podstawowej, najuboższej wersji brakuje bardzo wiele dlatego wole b5 na wypasie zrobić... zresztą to nie tylko moje zdanie tylko wielu tego pokroju zapaleńców....

i odpuść już sobie bo OT się robi

To TY czytaj ze zrozumieniem, nie pisałem nic o B5 młodszym od B6.

Napisałem : ''Co do planów - policz ile Cię to wyniesie i jaką A4 po sprzedaży tej co masz i dołożeniu byś wtedy kupił.''

Opublikowano

po czym napisałeś coś młodszego... a mówimy o a4 prawda?

dlaczego tak bardzo Cię boli że ludzie potrafią włożyć w b5 i po 20-30tyś? i jaki masz interes w tym by do tego tak deprymować?

jeżeli kolega ma ochote zrobić sobie autko pod siebie to tylko i wyłącznie "in plus" dla niego :good:

nie sztuką jest kupić gotowe na wypasie i wydać 40 kółek... nie jeden woli kupić autko za 20tyś i włożyć drugie tyle właśnie po to by się z nim w pełni utożsamiać... poza tym gotówka czasem wpływa jednorazowo a czasem cyklicznie...

wiem z własnej autopsji że 100x większą frajdę sprawia rezanie po kolei wszystkiego by zrobić możliwie najlepszą wersję niż kupienie takiej gotowej... tym bardziej jeżeli ktoś ma do tego choć nie wielkie zdolności i potrafi to nadrobić włożonym sercem to szacunek...

zapraszam do wątku mojego hmm... chociażby nowak_zg, topor, iverson, szymas czy hawaj... wtedy może zrozumiesz...

Pozdro!

Opublikowano

Jeszcze raz powtarzam - nie pisałem "coś młodszego" - to Ty napisałeś.

Jeśli chodzi o wkładanie kasy, której nigdy się nie odzyska - jeśli to lubicie - w porządku.

Forum m. in. służy do wyrażania swoich opinii, i ja swoją wyraziłem.

Fajne, w dość pospolitym kolorze Audi.

Opublikowano
  • Autor

powiem moim przyjaciele ze ja wole zrobic wszystko samemu.. pokupowac i miec nowe i wiem ze bedzie ladnie i solidnie a moge kupic identyczna taka jak chce z niej zrobic za 21 w tym samym roku co moja a nie chce wole wlozyc w nia swoj czas i kase i miec z tego satyswakcje ze mam indywidualna wersje a co do moich bixenonow to byly zakladane w protektorze w wejherowie i mam na nie homologacje wiec nie ma obaw ze kogos krzywdze na drodze :D[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 03:46_________________________________________________495b51354e772e9cm.jpg

Opublikowano

jak sie kupi prosta bezwypadkowa B5 to modzic mozna bez konca bo te auta nie gnija i sa dlugo wieczne

Opublikowano
  • Autor

dołożyłem już sportowe amortyzatory mts technik łącznie ze sprężynami... amorki są gwintowane :>

Opublikowano
podniesiona na komputerze do 140 koni

:mysli: możesz mi to opisać i dać wykres?

Opublikowano
  • Autor

oki wykresu nie mam ale opisze ci...

mieszkam na cetniewie a obok mnie mam elektryka samochodwego... i na komputerze pokładowym mojego audi podniósł ja na mocy... jak będę na hamowni to dam wykres bo jeszcze nie byłem ale podobno mówili mi ze powinna a tyle miec

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

jest ok

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

podpowiedzcie czy chce dobrze zmodefikowac moja audi i napiszcie co o niej myslicie... smiało :D[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 19:32_________________________________________________audi juz jest czarna i ma nowe lkampy... niebawem dołoże fotki :D

Opublikowano

W tego chipa bez wykresu niechce mi sie wierzyć :no: no ale skoro masz...

A co do autka czekamy na aktualne fotki :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.