Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Najlepszy jest pasażer :D

dobrze że nie umie mówić... :polew:

Opublikowano

za silnik :good:

tak jak koledzy pisali jeszce lampki wymien i bedzie MIODZIO !!

Opublikowano
  • Autor

jeszce lampki wymien i bedzie MIODZIO !!

i chyba wszystko powoli pójdzie w tym kierunku :wink4:

Opublikowano

Nowe fele :slina: właśnie na takie poluje jak dla mnie najbardziej pasują do b5. Ile za nie dałeś?

Opublikowano
  • Autor

Nowe fele :slina: właśnie na takie poluje jak dla mnie najbardziej pasują do b5. Ile za nie dałeś?

Za same felgi jakieś 1200 Ale było warto bo były naprawdę w rewelacyjnym stanie

Opublikowano

Jak za takie to warto wydać po prostu musze w takie zainwestować :kox:. Jak prace ida w strone przednich lampek to pomyśl może nad ściemą szyb jak dla mnie wtedy było by :good: choć teraz też jest git. Lakierek ładnie się prezentuje jak na swój wiek wypucowana jak na sprzedaż :naughty:

Opublikowano

kola od prosiaka byly lepsze :naughty:

Te co teraz mi się wydają lepsze :naughty:

Dokładnie, te lepiej pasują :good:

Opublikowano
  • Autor

wypucowana jak na sprzedaż :naughty

miała być na sprzedaż ale za "bezcen" jej nie oddam i jeszcze trochę u mnie pobędzie :przebiegly:

żeby przyciemnić szybki trzeba ściągać te ramki co są na drzwiach? :mysli:

fajnie że jeszcze podobają się ludziom takie stare strucle :kox:

Opublikowano

Jakie ramki :mysli: jeżeli masz na myśli chrom na zewnątzr bo nie wiem o co kaman to nie bo szybki przyciemniamy od środka. Szczerze mówiąc nie wiem jak jest lepiej to robić ale słyszałem że najlepiej jest rozmątować obudowe drzwi i jakoś sie pobawić ale ludziom też ładnie wychodzi też zadnego demontażu np brat np w pasacie nic nie domontował tylko tak jak auto stało to je ściemnił i mu wyszło :good: hehe mam twoja fura jest już u mnie na fonie masz za***iste te alusy nie mogę się napatrzeć już sobie upatrzyłem teraz tylko szukam kapci ;(

Opublikowano
  • Autor

chodzi mi o te ramki wokół drzwi od środka :tongue4:

Opublikowano

A to nie mam pojęcia bo tego nie robiłem poszukaj na forum a napewno znajdziesz :szukaj:

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

doszedł nowy ryjek :kox:

dscf2243v.th.jpg

i kilka innych (1st) :wink4:

Opublikowano

Noo, dobrze dobrze, teraz kiere zmień i radio, bo coś dziwnie wygląda :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Noo, dobrze dobrze, teraz kiere zmień i radio, bo coś dziwnie wygląda :naughty:

kierownica zostaje bo mi się podoba (chciałem mieć taką w skórze i mam :decayed: ), a to radyjko jest chwilowo (Clarion próbuje się naprawić :confused4: )

Opublikowano

A jakie felgi na wiosne? :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A jakie felgi na wiosne? :)

jak sprzedam obecne będę myślał nad wzorem :wink4:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:08_________________________________________________końcówki wydechu - miały czekać do wiosny :decayed:

dsc00315800x600.th.jpgdsc00313800x600.th.jpg

Opublikowano

Jest ok :good:

Spawałeś czy przykręcałeś końcówki?

Opublikowano

Noo, dobrze dobrze, teraz kiere zmień i radio, bo coś dziwnie wygląda :naughty:

kierownica zostaje bo mi się podoba (chciałem mieć taką w skórze i mam :decayed: ), a to radyjko jest chwilowo (Clarion próbuje się naprawić :confused4: )

kierownica jakoś mi znajoma :kox:

auto od początku mi się podobało po zmianach jeszcze ciekawiej i widać, że będzie jeszcze lepiej i młodziej :good:

Opublikowano

Fajnie się wydech prezentuje :good:

Opublikowano
  • Autor

Jest ok :good:

Spawałeś czy przykręcałeś końcówki?

końcówki przyspawane

kierownica jakoś mi znajoma :kox:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.