Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to tera kierunki U.S. i A. :wink:

obraz005py.jpg

obraz010sj.jpg

obraz016ra.jpg

Opublikowano

na plus :decayed: jak zdjąłem u siebie folie to jakoś tak dziko strasznie i znowu zagościła :wink: lepsze foty całości dawaj :naughty:

Opublikowano
  • Autor
na plus :decayed: jak zdjąłem u siebie folie to jakoś tak dziko strasznie i znowu zagościła :wink: lepsze foty całości dawaj :naughty:

jeszcze raz dzięki Paweł za szablonik :hi:

zdjęcia całości będą, tylko na razie znowu na zimowkach-czekam na nowe dystanse :facepalm:

Opublikowano
na plus :decayed: jak zdjąłem u siebie folie to jakoś tak dziko strasznie i znowu zagościła :wink: lepsze foty całości dawaj :naughty:

jeszcze raz dzięki Paweł za szablonik :hi:

zdjęcia całości będą, tylko na razie znowu na zimowkach-czekam na nowe dystanse :facepalm:

dobrze wyszło, nie tak jak u mnie żółta:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

no kolorek trafił się nawet nawet

Opublikowano
no kolorek trafił się nawet nawet

chociaż powiem Ci ze w ori usa są jednak jasniejsze te kierunki trochę

Opublikowano
  • Autor

mozliwe:wink:

Opublikowano

kolego kupowales folie na allegro ? ;> jak tak to powiedz mi jaka bo nie chce kupic 'pomaranczowej' jak ma Paput :decayed:

Opublikowano
kolego kupowales folie na allegro ? ;> jak tak to powiedz mi jaka bo nie chce kupic 'pomaranczowej' jak ma Paput :decayed:

tu porównaj sobie folię i ori :whistling: mrogala ori usa jest jednak trochę żółte a dalej taka folia pewnie jak u Rafała

cięzko bedzie znaleźć podobną do ori

969027_479187468817762_1630916328_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

wiadomo że trafić w taki kolor jak ori raczej nie da rady

kolego kupowales folie na allegro ? ;> jak tak to powiedz mi jaka bo nie chce kupic 'pomaranczowej' jak ma Paput :decayed:

kupowałem tutaj FOLIA DO LAMP CZARNA JASNO CZARNA CZERWONA ŻÓŁTA (3277145188) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
kolego kupowales folie na allegro ? ;> jak tak to powiedz mi jaka bo nie chce kupic 'pomaranczowej' jak ma Paput :decayed:

tu porównaj sobie folię i ori :whistling: mrogala ori usa jest jednak trochę żółte a dalej taka folia pewnie jak u Rafała

cięzko bedzie znaleźć podobną do ori

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/969027_479187468817762_1630916328_n.jpg

z

zostaja malowanki farbka do witrazy :naughty:

Opublikowano

kolego gdzie kupowałes folie na kierunki usa

Opublikowano
kolego gdzie kupowałes folie na kierunki usa

Dwa posty wyżej masz dopowiedz:facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

spoko dzieki :)

Opublikowano

Kupuj Panie Kupuj - zrobię sobie w Berlingo . Hmm . Albo ja kupię :)

Opublikowano

berlingo na us-ie ciekawe ..... sory za ot

Opublikowano
  • Autor
kolego kupowales folie na allegro ? ;> jak tak to powiedz mi jaka bo nie chce kupic 'pomaranczowej' jak ma Paput :decayed:

tu porównaj sobie folię i ori :whistling: mrogala ori usa jest jednak trochę żółte a dalej taka folia pewnie jak u Rafała

cięzko bedzie znaleźć podobną do ori

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/969027_479187468817762_1630916328_n.jpg

z

zostaja malowanki farbka do witrazy :naughty:

za słaby manual :wink:

a tak wygląda na świeżym powietrzu

img0546ym.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jedną warstwę kleiłes?

Opublikowano
  • Autor
jedną warstwę kleiłes?

jedną i w zupełności starcza :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

i jak tam mody pod maską?:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.