Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nawiew na szybe raz działa raz nie działa


macieek

Rekomendowane odpowiedzi

byłem tydzień temu na chipie u Rogala i sprawdzał mi VAGiem i mówi że nic się nie dzieje i nic nie wyskoczyło

Mi to wygląda na silnik klapy regulacji temperatury, ale skoro komp nic nie krzyczy, to może to nie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem tydzień temu na chipie u Rogala i sprawdzał mi VAGiem i mówi że nic się nie dzieje i nic nie wyskoczyło

Mi to wygląda na silnik klapy regulacji temperatury, ale skoro komp nic nie krzyczy, to może to nie to...

A mnie wogole bardzo dziwi, ze komp nic nie wykazal...

Z reguly najmniejsze "przyciecia" tych klap sa wychwytywane :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wogole bardzo dziwi, ze komp nic nie wykazal...

Z reguly najmniejsze "przyciecia" tych klap sa wychwytywane :confused4:

Dokładnie - mnie tez to dziwi. Już miałem styczność z "fachowcami", którzy twierdzili, że błędu w klimatroniku nie ma, a jak sam podłączyłem, to się okazało, że komp dokładnie wskazał winowajców "stukania" w okolicach schowka.

@lis - jaką wersją VAGa Ci sprawdzał? A może VASem? Spróbuj na spocie poprosić, żeby Ci zeskanował klimatronik VAG'iem np. wersja 4.09.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok w przyszłym tygodniu jadę jeszcze raz się podpiąć to dam znać co to było.

byłem tydzień temu na chipie u Rogala i sprawdzał mi VAGiem i mówi że nic się nie dzieje i nic nie wyskoczyło

Mi to wygląda na silnik klapy regulacji temperatury, ale skoro komp nic nie krzyczy, to może to nie to...

fahur a jak to ten silnik to należy go wymienić czy wystarczy wyczyścić tak jak to było gdzieś opisane na forum ?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok w przyszłym tygodniu jadę jeszcze raz się podpiąć to dam znać co to było.

fahur a jak to ten silnik to należy go wymienić czy wystarczy wyczyścić tak jak to było gdzieś opisane na forum ?????????

Opisywałem w którymś z wątków jak można spróbować przeczyścić ten potencjometr - możesz spróbować - na pewno nie zaszkodzi ;-) a możesz zaoszczędzić trochę PeeLeNów.

Przy okazji możesz sprawdzić, czy klapy chodzą luźno, bo czasem się zdarza, że i one potrafią się zacinać.

Pamiętaj tylko, żeby po wszystkim zrobić nastawy podstawowe klimatronika!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...