Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 sedan 2.5 TDI] Poprzednie auto mojego staruszka...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łezka się w oku kręci jak patrzę na te zdjęcia... służyła nam z 5 lat... na ale cóż trzeba iść do przodu. niech Żyje :a4fan: :exclaim:

C2385342_5.jpg C2385342_3.jpg C2385342_4.jpg

C2385342_1.jpg C2385342_2.jpg

Opublikowano

Ładna sztuka :a4fan:

Opublikowano

ładnie wypasiona :a4fan::wink:

Opublikowano

ładna, ładna

aż szkoda sprzedawać z taką kierą

może chcesz się zamienić :twisted:

Opublikowano

Bardzo ładny samochodzik. Na pewno szkoda było się z nim rozstawać..

Opublikowano
może chcesz się zamienić :twisted:

Ona juz sprzedana jest :wink:

Opublikowano

fajny wypas w srodku i silniczek TDi :cool:

Opublikowano
  • Autor
Ona juz sprzedana jest

dokładnie tak ona już jest właściciela komisu... a autko naprawdę było super tyle że jak je sprzedawałem to było czyściutkie i na zew i wew a jak teraz patrzę na foto środka to mnie wk...rw bierze...radyjko tylko miałem concert CD (ale wolałem dać je koledze do A4 a on dał mi tego śmierdziela) niż dorabiać handlarza który by je pewnie wyjął i sprzedał osobno...

Opublikowano

ładna sztuka :cool:

Opublikowano

przeciesz teraz masz nowsze i równie ładne :lol:

Opublikowano
przeciesz teraz masz nowsze i równie ładne :lol:

Ale Wy czytacie , to jest auto kolegi alvaroalvaro78, ojca :wink:

Opublikowano
  • Autor
przeciesz teraz masz nowsze i równie ładne

no teraz to ja mam... bo wcześniejsza to była staruszka, tyle że on zbłądził i zakupił BMW :eek: a ja trzymam nadal z ciemną stroną mocy :twisted: :a4fan:

Opublikowano
Ona juz sprzedana jest

dokładnie tak ona już jest właściciela komisu... a autko naprawdę było super tyle że jak je sprzedawałem to było czyściutkie i na zew i wew a jak teraz patrzę na foto środka to mnie wk...rw bierze...radyjko tylko miałem concert CD (ale wolałem dać je koledze do A4 a on dał mi tego śmierdziela) niż dorabiać handlarza który by je pewnie wyjął i sprzedał osobno...

Alvaro , czy autko stoi w Gdańsku na Grunwaldzkiej?

Jak mozesz to napisz coś więcej o niej - podoba mi się i może coś bym pokombinował...

Rozumiem że sprzedałeś ją już właścicelowi komisu. Podaj na priva - jak możesz- kwotę za którą poszła...

Znalazłem już ogłoszenie z Twoim autkiem? Ten przebieg - 124000 km :rolleyes: - jest autentyczny czy handlarz go "skorygował"?

Opublikowano
.radyjko tylko miałem concert CD (ale wolałem dać je koledze do A4 a on dał mi tego śmierdziela) niż dorabiać handlarza który by je pewnie wyjął i sprzedał osobno..
i bardzo dobrze zrobileś

szacuneczek :cool:

Opublikowano
  • Autor

a dzięki zdeniu, dzięki

Opublikowano

I tak 3maj :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Kolega Rudolf, się widzę lekko zainteresował :a4fan: daj znać co tam Ci handlarz nabajeruje...

Opublikowano
Kolega Rudolf, się widzę lekko zainteresował :a4fan: daj znać co tam Ci handlarz nabajeruje...

Jasne że zapodam bajkę od handlarza... :biggrin:

Ale może będzie dobrze gadał i potwierdzi to co wiem od Ciebie Alvaro to wtedy kto wie ... O ile jest zrobiona tak dobrze jak wygląda na zdjęciach to ... już się trochę napaliłem :lol:

Opublikowano
  • Autor

trzymam kciuki bo powiem Ci że kilka lachoników się na to auto skusiło także jak jesteś stanu wolnego to też raczej nie powinieneś narzekać... :lol::a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.