Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Klimatyzacja usterka tryb econ


kamilsmok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zwracam się do was z prośbą o pomoc, mianowicie mam problem z klimatyzacją.

Miesiąc temu kupiłem Audi a4 b7 zauważyłem że czasami klimatyzacja przełączała się w tryb econ.(świeci się przycisk) nie można było go wyłączyć.

Czasami było ok i chłodziła bardzo dobrze.

Ostatnio od jakiegoś tygodnia zaraz po uruchomienia auta klimatyzacja natychmiast przełąncza się w ten tryb i już cały czas tak pozostaje.

Klima jest nabita, byłem sprawdzić.Czy może ktoś spotkał się z taka usterka bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam, Kamilsmok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:vaglogi:

W sterowniku klimy napewno będą zapisane jakieś błedy które więcej nam powiedzą[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 23:59_________________________________________________pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Cię ,,kamilsmok,, mam ten sam problem co ty tylko od wczoraj wracając z Monachium było wszystko OK studziło jak potrzeba a na następny dzień pokazał się właśnie ECON i koniec nie chce się wyłączyć .

Kolega pracuje w AUDI-VW i podpiął audi do swojego laptopa i okazało się ze czujnik wysokiego ciśnienia jest uwalony.

CZY PRZYCZYNĄ TEGO MOGŁO BYĆ ZALANIE POD WYSOKIM CIŚNIENIEM CZYLI MYŁEM AUTO PO TRASIE NA MYJCE W ,,BP,, NIE OTWIERAJĄC MASKI ..??

JEŚLI KTOŚ MOŻE PODPOWIEDZIEĆ CZY TO ZALANIE MOGŁO USZKODZIĆ TEN CZUJNIK ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzę, że samego czujnika uszkodzić nie mogło, co najwyżej mogłeś zalać wodą kostkę i nie łączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostkę spryskaliśmy płynem wypierającym wodę

a na VAG,u odczytało znowu to samo czujnik wysokiego ciśnienia ma zwarcie.

dowiadywałem się już koszt nowego w orgi. 130.pln trzeba będzie wymienić koniecznie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno czujnik wysokiego cisnienia mialem takie same objawy po wymianie jest juz oki[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 17:20_________________________________________________Witaj Kamilsmok mialem takie same obkawy co ty do wymiany mialem czujnik cisnienia po wymianie wszyski oki

P.S tez jestem z Piły pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przyczyna usterki okazała się instalacja elektryczna( wtyczka) z przodu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam podobny problem z moja a4. Swieci sie przycisk econ i klima nie dziala. Vag wyswietlil 2 bledy screen ponizej. Klima nabita czynnikiem wczoraj, dalej bez skutku nie dziala. prad do czujnika dochodzi-sprawdzalem, kiedy odpialem czujnik vag pokazal te same bledy, na dole filmik i screen z vaga. prosze o pomoc, jest to wina czujnika czy moze panela nie chce wyrzucac ciemno w czujnik ponad 200zl... pozdrawiam

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...3365dbe77.html

http://www.youtube.com/watch?v=T-7VNDFmKCI&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...