Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Pomiar ciśnienia doładowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś przy pomocy pompki do kół, trójnika do spryskiwacza od Fiata 125p i pewnej ilości wężyka fi 3,2mm zmierzyłem ciśnienie doładowania w moim rudym.

Manometr i pozostałe elementy pokazały co następuje. W peaku 0,8 bar. Potem trzyma na 0,6, przy odcięciu spada na 0,4.

Jaka jest granica błędu w pomiarze to szczerze: nie wiem.

Ale turbina po regeneracji z lekko podkręconym cięgnem moim zdaniem nieźle się sprawuje.

No to teraz po wymianie sprzęgła jest podbudowa do chipa. :cool1:

no a teraz jazda (po mnie). :kox:

Opublikowano

Dziś przy pomocy pompki do kół, trójnika do spryskiwacza od Fiata 125p i pewnej ilości wężyka fi 3,2mm zmierzyłem ciśnienie doładowania w moim rudym.

Manometr i pozostałe elementy pokazały co następuje. W peaku 0,8 bar. Potem trzyma na 0,6, przy odcięciu spada na 0,4.

Jaka jest granica błędu w pomiarze to szczerze: nie wiem.

Ale turbina po regeneracji z lekko podkręconym cięgnem moim zdaniem nieźle się sprawuje.

No to teraz po wymianie sprzęgła jest podbudowa do chipa. :cool1:

no a teraz jazda (po mnie). :kox:

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeebany :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeebany

:polew: :polew: :polew:

szogun,a jakies fotostory bedzie,czy nie bardzo.... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

To był przypływ natchnienia pod wpływem chwili. Zwykle nie mam czasu na pierdoły typu zabawa z aparatem. Ale jeśli ktoś ma ochotę na fotostory, to zapraszam. To jest kit szybkiego montażu, więc w 5 minut będzie miał dokumentację foto. :>

Opublikowano
:evil: , w tdi też da radę?, mam gdzieś taki manometr (z kotłowni? czy coś) fi=150mm, może też wymyślę
Opublikowano

Szogun- żone masz fajną, mlodą a trójnikami, wężykami sie zajmujesz... :kox:

Opublikowano

Szogun- żone masz fajną, mlodą a trójnikami, wężykami sie zajmujesz... :kox:

Taa?? dajcie profil na NK :kox: :kox: :kox: :kox: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Niezle wyniki :good:

Opublikowano

fot nie bedzie,trzeba do szoguna jechac osobiscie... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:evil: , w tdi też da radę?, mam gdzieś taki manometr (z kotłowni? czy coś) fi=150mm, może też wymyślę

Jasne, że da radę, ale jkeśli manometr z kotłowni, to musiałbyś wężyki podciśnienia zalać wodą z centralnego ogrzewania. :>

Opublikowano

:evil: , w tdi też da radę?, mam gdzieś taki manometr (z kotłowni? czy coś) fi=150mm, może też wymyślę

Jasne, że da radę, ale jkeśli manometr z kotłowni, to musiałbyś wężyki podciśnienia zalać wodą z centralnego ogrzewania. :>

:good::polew:

Opublikowano
:polew: no to rezam, tylko muszę załatwić taką zardzewiałą wodę jaka zawsze jest w rurach c.o.
Opublikowano

Okej chłopaki. Zamykam :good::naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.