Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moje a4utko


wolfdom

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdziłem papiery swojej audiczki i jest tak jak pisze edmondo :naughty:[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 20:03_________________________________________________a przy okazji jak ja obnizyc?

nie wiem czy wystarczy zmienic tylko sprezyny na sportowe czy trzeba całe zawieszenie wymienić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja już uglebiona.

Zależy ile chcesz obniżyć.

Możesz dać seryjne -20/-20. Oznaczenie 1BE + seryjne amorki, ale taki zestaw ciężko znaleźć (jest bardzo chodliwy).

Następne w kolejności są chyba Weitec -30/-30.

Ja mam Lowtec -35/-35 sprężyny.

(Mówię tu o nowych sprężynach w przyzwoitych cenach).

Teoretycznie do -40 ori amorki dają radę (ale pewnie zakładając nowe), ale z praktyką już gorzej.

U siebie miałem amorki ok. 65-70% sprawności przód, 65-60 tył. Po założeniu sprężyn wytrzymały 3 tygodnie, więc zapodałem amorki MTS Technik - utwardzone, skok zmniejszony o 25mm i teraz jest git :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze chromy zniknely...

lapmy przod do zmiany

fele tez

byla uderzona? wydaje mi sie ze przednia maska jest innego odcieniu i troche nie na swoim miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co zauważyłem przy kupnie to miała robione tylne lewe drzwi i tylną klapę

koleś w warsztacie gdzie ja sprawdzałem przed kupnem tez to zauważył ale jego zdaniem robił to niemcuch i jest zrobione ok

maska na 99,9% nie była robiona

a fele na razie mi pasują - no może tak jak kolega sugerował prysnął bym je na czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...