Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na początku [fele ori 15'' audi, zawias ori 1ba, kolor LY7W]

382315e415c60b45med.jpg

ŚRODEK/WNĘTRZE było

3d7446c0cfc59f6fmed.jpg

jest (wew S-Line: listwy progowe, gałka zmiany biegów, listwy - dekory) , DvD

fe88f79cce0f8dd9med.jpg

MOTOR [1.9TDI 131KM- było , 155KM jest]

88209b1d02514862med.jpg

MODY 2009

zakup nowych felg MAM RS2 18'' wzór AUDI R8 [18x8J]

feddb006ba45ea37med.jpg20a0f93c4ba655a3med.jpg

zakup nowych opon nexen roadstone n3000 [225/40/18]

653829cef0fbf637med.jpg

zakup i montaż nowych xenonów Hid 6000K

50b556385f250fdcmed.jpg

zakup i montaż nowych sprężyn Eibach -30mm

ac56ef8dfd6887fc.jpg

zakup pakietu zewnetrznego s-line [zderzak przedni + zderzak tylni na 2 koncówki]

86714d4df8076266med.jpg

60b60fe9f6689ee8med.jpg

MODY 2010

zakup nowych koncówek na wydech 2x87mm

c9f87006a348b1e9.jpg

zakup i montaż wydechu 2.5TDI FWD

075c4eedb5fb7673med.jpg

zakup nowych listw drzwiowych dolnych S4

fb2f1d11f9afa06f.jpg

zakup i montaż nowego zawieszenia gwintowanego firmy AP

347e486ee7f02884med.jpg

a38a6b8fcaf185f2.jpg

piaskowanie i malowanie proszkowe felg MAM RS2 wzór AUDI R8

1ad8395532ee2caemed.jpg

obecny wygląd auta [2012]:naughty:

2d9df5eb811e6a97med.jpg

z dodatkowych opcji auta posiada: pakiet chrom, pełen pakiet oświetlenie, szyber, 8poduch

kolejne mody na 2010r

Zderzak S-Line (przód)

Zderzak S-Line tył (tył na 2 koncówki)

Nowe kratki boczne zderzaka S-Line

Nowe listwy boczne drzwiowe S4

Listwy zewnętrzne pakietu chrom

Nowy spojler na tylna klape bagażnika S-Line

Wydech podwójny 2.5TDI (na pokładzie)

Nowe końcówki tłumika (dyfuzor nierdzewka EVO 87mm) na pokładzie

Nowe zawieszenie gwintowane [AP Sportfahrwerke] (na pokładzie)

Malowanie felg (proszkowe, color:grafit perłowy)

Nowe emblematy S-Line (3x)

Nowe czujniki PDC na tył (na pokładzie)

Auto w color (srebna perła) :kox:

Nowe ramki tablic rejestracyjnych (color silver) zmiana na black audi a4-klub

Nowe podszybie ori Audi

Ledy - podświetlenie tylnej tablicy rejestracyjnej

Nowe mocniejsze ledy w postoje

Wizyta w DYNOSOFT [10.V.2010] 155KM, 386NM

Nowe klocki (tył + przód)

Kieszeń 2DIN

Climatronic 2DIN

DVD

Mody na 2011r.

Nowe dywaniki welurowe Audi od krupskim na pokładzie [dzięki Mariusz]

Nowe wycieraczki Audi [vALEO]

Nowe Ledy w postoje

Nowe Ramki Klubowe pod Tablicę Rejestracyjną (black)

Polerka całego auta :decayed:

Nowy włącznik świateł

Sciema szyb [06.04. 2011]

Gałka zmiany biegów S-Line

Listwy progowe wewnętrzne S-Line [b7]

Listwy wewnętrzne S-Line [szczotkowane aluminium]

Nowy zestaw właczników chrom [esp, awaryjne,szufladka, na kubek]

Zakup nowej myjki ciśnieniowej KARCHER

Naprawa klucza (scyzoryka)--> jest nowy :)

Mody 2012r

Nowe żarniki HID 4300K (na pokładzie)

Nowe Ledy postojówki w5w white :) (na pokładzie)

Geometria - przód & tył (zrobione)

Przekładnia kierownicza - kasacja luzów (zrobione)

Nowe opony nexen n3000 na tył (na pokładzie)

Nowy termostat firmy Behr

Dystanse (przód - 13mm, tył - 15mm) [będzie ET przod 32, ET tył 30mm] na pokładzie :)

Nowe Ledy tablicy rejestracyjnej

Oświetlenie wnętrza Led [pakiet oświetlenie wew LED]

Wymiana oleju (castrol edge 5w30) + filtry (olej, powietrza, paliwa, kabinowy)

Klima (odgrzybnić, nabić) zrobione

Zimówki 195/65 na 15'' (na pokładzie)

Gwint na zime - UP

Mody 2013r.

Nowy termostat - wymiana

Malowanie felg - szarry matt :slina:

Odświeżenie lakieu & polerka auta

Nowy gwint TA TECHNIX & big glebka :naughty:

DRL nssc 510 - światla dzienne max Led okrągłe

Opublikowano

Ogolnie to malo widac.Zmien zonony na inna barwe... :wallbash:

Opublikowano

po 1 to daj wiecej lepszych fotek takze srodka.. :naughty: po 2 dokladki zderzakow w kolor :cool1: po 3 jak zalozysz juz te 18 to i jakas gleba sie nada :cool1:

Opublikowano

kristof2009 nie zmieniaj lamp tylnych-ori są najładniejsze- jak dokończysz zmiany wsztaw fotki

powodzenia

Opublikowano

No to i ja "sąsiada" nakieruje :> Dokładeczki w kolor, gleba mała wiem, że się szykuje więc spokojnie :good:, lampy jak przednie, to tylko ciemne ori zakładaj od bix'ów, tylne poszukaj coś w stylu adamooo, lub coś na wzór ori, HID 8000k za przeproszeniem wypie...l, bo się potniesz, jak będziesz miał i chciał coś dzięki nim zobaczyć ( i miśki będą ścigać przy okazji koloru za brak sprysków i poziomowania)

I to chyba na tyle. Zrób jeszcze kilka fotek wnętrza, i dokładniejsze zewnątrz :>

Pozdrawiam Koval

Opublikowano

Ciekaw jestem Twojej relacji za jakiś czas. Też mam te same oponki od naszego kolegi wojtusania i po mniej więcej 2000km zaczęły wyć.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

koval xenony wymienione na 6000k :tongue4:

sławek opony od wojtusania zdały egzamin (nic nie buczało,szumialo itp) , jezdzi sie ok, teraz zrzuciłem je z felg 18'' i powrót na koła ori 15''

P.S. doradzcie co i jak z felami co tu robic :mysli:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 13:54_________________________________________________plany co do felg czy zmiienic na te modele

http://moto.allegro.pl/item861755787_nowosc_zjf759_18_5x112_audi_a4_a6_a8.html

http://moto.allegro.pl/item854414252_felgi_aluminiowe_18_nowe_audi_vw_5x100_5x112.html

http://moto.allegro.pl/item851688460_nowe_felgi_18_5x112_audi_vw_ladny_rant_super.html

http://moto.allegro.pl/item832070046_a25_felgi_aluminiowe_18_5x112_audi_a3_a4_a6_a8.html

czy swoje zrobic tak http://moto.allegro.pl/item856241608_20r_r18_5x112_et35_audi_skoda_vw.html

czy wypolerowac (zdjecie w poscie wyzej), czy jakos je inaczej pomalowac moze srodek biały rant polerka, czy pomalowac wnetrze fel pod kolor auta a z zew rant zrobic czarny albo polerka???? ALBO cale pomalowac w kolor auta a obwódke - polerka :mysli:

DORADŹCIE :)

Opublikowano

Witam kolejnego uzytkownika śrebrnej Audiczki :good: Widze autko fajnie sie prezentuje. Obecnia także zastanawiam sie nad zmiana felg. Myślałem nad takimi:

http://moto.allegro.pl/item847953978_18_audi_rs4_5x112_vw_poler_mega_wypas.html

lub

http://moto.allegro.pl/item855040847_k013_mg_18_5x112_vw_audi_nowe_alu_a8_a6.html

jest dylemat :polew:

jednakże bardziej byłbym skłonny do tych pierwszych

Pozdrawiam i życze udanych modów

Opublikowano
  • Autor

decyzja zapadła (prawie)

te

5d12ae7523563a9fm.jpg

czy te

28452afd370548cam.jpg

:naughty:

Opublikowano

zdecydowanie te 2 :kox: sam takie mam w planach :good:

Opublikowano

oczywiscie Nr.2

beda zajefajnie wygladaly na twojej :a4fan:

Opublikowano

taa zakladaj te nr.2 bedzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

musze najpierw swoje spsolerowac i pomalowac

te fele jaki to kolor 28452afd370548cam.jpg(szary ciemny czy grafit)

ponoc grafit +polerka 1536b737084e86adm.jpg wiec ten kolor zostawiam :>

po powrocie od lakiernika - powiedzial ze mam nowe fele wiec piaskowac nie trzeba, wystarczy je dobrze zmatowac, na koncu pomalowac jednak kolor GRAFIT :kox: i POLERKA :naughty: ukonczenie bedzie pod koniec stycznia (najprawdopodnie , bo ma troche roboty) wiec dam foty na finish. POZDRO

Opublikowano

grafit +polerka ladnie to widac.polecam

Opublikowano

efekt koncowy bedzie napewno bajeczny. Aż sam jestem ciekaw :kox:

Opublikowano
  • Autor

efekt koncowy - chyba chodzi ci o skonczenie z zew calego auta :) teraz to trzeba bedzie zalozyc niebawem wydech 2.5tdi :):kox:

a co do efektu to cos podobnego bedzie7fd391fb36e693d8med.jpg

Opublikowano

coś mi się zdaje, że bez tych brewek lepiej będzie wyglądał...

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

coś mi się zdaje, że bez tych brewek lepiej będzie wyglądał...

brewek nie bedzie, ani tych fel (fele moje wzór r8 grafit +polerka) ani lusterek srebnych.[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 22:46_________________________________________________no w koncu dzis dorwałem podwójny wydech 2.5tdi rocznik 2003 :evil: [ciezko było chyba z 20tel do handlarzy ale sie udało :naughty:] w poniedzialek jak dobrze wszystko pojdzie to małe odświeżenie i montaz wg schematu Bartka :naughty: a nastepnie malowanie felg kolor GRAFIT.

P.S. JESLSI KTOS POTRZEBUJE TEZ WYDECH 2.5TDI - MAM NAMIARY NA GOSCIA KTORY MA KOMPLETNY WYDECH TEZ Z ROKU 2003 -STAN BDB :)

Opublikowano

No Krzysiek, nareszcie Ci się udało :good: Na wydech polowałeś chyba od wakacji 2009 :polew:

Brak brewek i chrom lusterek jako plany na przyszłość zaliczamy Ci na duży + :wink4:

Opublikowano

coś mi się zdaje, że bez tych brewek lepiej będzie wyglądał...

brewek nie bedzie, ani tych fel (fele moje wzór r8 grafit +polerka) ani lusterek srebnych.[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 22:46_________________________________________________no w koncu dzis dorwałem podwójny wydech 2.5tdi rocznik 2003 :evil: [ciezko było chyba z 20tel do handlarzy ale sie udało :naughty:] w poniedzialek jak dobrze wszystko pojdzie to małe odświeżenie i montaz wg schematu Bartka :naughty: a nastepnie malowanie felg kolor GRAFIT.

P.S. JESLSI KTOS POTRZEBUJE TEZ WYDECH 2.5TDI - MAM NAMIARY NA GOSCIA KTORY MA KOMPLETNY WYDECH TEZ Z ROKU 2003 -STAN BDB :)

No to jednak jak widzę poszukiwania się w końcu udały - teraz lakiernik jeden i drugi i autko druga młodość przeżyje :good::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.