Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kostki do radia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie na początku powiem ze użyłem funkcji szukaj ale niestety nie znalazłem odpowiedzi konkretnej na moje pytanie może ktoś z was juz robił cos takiego u siebie, wiec niech dokładnie opisze jak to zrobić, już wyjaśniam o co mi chodzi.

A wiec chcem wywalić fabryczne radio i podłączyć swoje ale tylne głośniki po podłączeniu nie grają i wiem ze trzeba kupić adapter.

A ja mam pytanie czy można jakoś samemu zrobić taki adapter domowym sposobem??

http://allegro.pl/item639130537_audi_glosniki_tyl_sub_adapter_modul_mini_iso.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego za wszystko jeszcze trochę sie gubię tutaj na tym forum dlatego takie pomyłki :):decayed:[br]Dopisany: Maj 21, 2009, 08:53:34 _________________________________________________no dobra naczytałem sie trochę juz tych wszystkich postów i wszyscy ida na latwize i wydaja od 50 do 100 zeby kupić adapter.

Nie wierze ze nikt sam nie przerobił tej wtyczki mini ISO, JEST TU JAKIS MAGIK KTORY MOGŁBY OPISAC DOKLADNIE OD A DO Z JAK TO ZROBIC SAMEMU bez wydawania większej kasy??

Mile widziane jakieś zdjęcia poglądowe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym linku który ci dałem wyżej jest jak to zrobić, znalazło by się pewnie jeszcze parę innych ale nie będę za ciebie szukał, w innym wątku widziałem że koledzy dali ci linka do schematu kostki mini iso (wystarczy że odszukasz model fabrycznego radia jakie miałeś zainstalowane) więc masz wszystko co potrzebujesz, wszyscy przed tobą sobie poradzili mając te informacje, więc i ty sobie dasz rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok przeczytalem wszystkie te linki ale chodzi mi dokladnie o to czy można jakos z kostki mini ISO poprowadzic przewody do kostki ISO ktora jest i tylko podpiac zasilanie do tej mini ISO.

A i jeszcze jedno ewentualnie bo przygladalem sie tym adapterom co proponuja na alegro i interesuje mnie co jest w tej puszece czy jakis układ elektroniczny czy tylko poprostu kostak z polaczonymi kabelkami (mile widziane foto ) takiego srodka.

A tak po za tym jak by co to dzisiaj biore miernik i lutownice i zaczne cos kombinowac jak sie uda to zrobie szczególowy opis z fotami dla wszystkich kto bedzie w podobnej sytuacji jak ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego pewnei ze sie da.. tylko musisz jeszcze jeden kabelek pociągnąc plusowy który włączy ci wzmacniacz a reszta prosta jak bułeczka z masłem:) jutro wstawie ci fotki które piny gdzie podłaczyc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz jak podłaczyc przewody.. tylko to sa opisy wyjśc w radiu musisz sobei porównac które przewody w kostce pasują do poszczególnych pinów w radiu..

f83935342b54ce5d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz wlasnie tak myslalem ze trzeba to podłaczyc ale mysle ze jeszcze wejscie 4 i 5 musze podłaczyc bo ja mam system bose(czy jak to sie pisze) a jeszcze jedno mase czyli nr 3 musze podac tez na głosniki w kostce iso prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...