Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

s-line do a4 .... Co wy na to ?........(ostatnie podejscie)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ponownie, chyba nigdy nie kupie alu do mojej a4

mam a4 avant 97 rok zielone ;-)

znalazlem na allegro ładne alu ale nie wiem czy beda pasowały do mojej "starej" a4

Fele fą nowe ale wydaje mi sie ze ładnie wyglądają tylko w nowych autach np. a6 lub a8

co o tym myslicie ?

dzieki

09528ee722d4e537m.jpg

7d89ff8e4f20040bm.jpg

cena 2400

lub

c38504364fc928cfm.jpg

Opublikowano

Felgi są piekne, napewno pasować będą :wink:

Opublikowano

Kolega z wawy ma takie same w B5 i bryka wygląda za***iście :) Może jakieś foty da to zobaczysz.

Opublikowano
  • Autor

ktory kolega :) ?

[ Dodano: 10-04-2007, 10:50 ]

a jak juz bym sie zdecydowal na fele firmy MAM ciezko dostac oryginalne dekielki AUdi ?

Opublikowano

Bierz bedzie b. ładnie :wink:

Opublikowano
  • Autor

o japier-nicze !!

masakra !! :eek:

piekna :lol:

Opublikowano

ktorych nie wezmiesz , i tak bedzie gites :quattro:

Opublikowano
  • Autor

JUZ DZIŚ jade kupic te drugie ;D firmy mam

cena 2200 + 600 opony 225/45

razem 2800 wydaje mi sie ze dobra cena ;)

dzieki wszystkim za pomoc

:audi:

:lol::audi::lol::audi::lol:

Opublikowano
cena 2200 + 600 opony 225/45

razem 2800 wydaje mi sie ze dobra cena ;)

dzieki wszystkim za pomoc

Cena jak najbardziej ok, oczywiscie 17'' ?? Zapraszamy w niedziele na spot :wink:

Opublikowano
  • Autor

TAK 17`

OK JAk nie bede pracowal w niedziele to wpadne ;)

(parking pod milenijnym orbita 18 ?? )

Opublikowano
TAK 17`

OK JAk nie bede pracowal w niedziele to wpadne ;)

(parking pod milenijnym orbita 18 ?? )

Prawdopodobnie tak, napisze jeszcze w temacie spocikow, bo ma byc jakis grill :wink:

No i przy okazji oblookamy aluski, ciekawie to bedzie wygladac :twisted:

Opublikowano
  • Autor

hehe zobaczymy, juz sie doczekac nie moge a pracuje do 18-stej wyliczam kada minute :D:D: :lol::lol::lol:

Opublikowano
hehe zobaczymy, juz sie doczekac nie moge a pracuje do 18-stej wyliczam kada minute :D:D: :lol: :lol: :lol:

Po zalozeniu pstrykaj foty i wrzucaj na forum :twisted:

Opublikowano
  • Autor

NO pewnie ze sie pochwale ;)

Opublikowano
Po zalozeniu pstrykaj foty i wrzucaj na forum

też jestem ciekawy jak wygląda audi na tych felgach w 17 :cool:

Opublikowano

Ja też kupiłem te same jutro zakładam :cool:

Opublikowano
  • Autor

:cry::cry:

ja tez jestem ciekawy jak by wygladał :( pojechalem do faceta 50 km odemnie

I niestety sprzedał, a mowilem mu ze przyjade ale sprzedał baran :evil:

powiedzial ze za 2 dni mogą byc ale juz mi sie nie chcialo czekac i kupilem inne ;)

pozniej zrobier foty to pokaze ...

pozdro ... :biggrin:

Opublikowano
ja tez jestem ciekawy jak by wygladał :( pojechalem do faceta 50 km odemnie

I niestety sprzedał, a mowilem mu ze przyjade ale sprzedał baran

powiedzial ze za 2 dni mogą byc ale juz mi sie nie chcialo czekac i kupilem inne ;)

pozniej zrobier foty to pokaze ...

pozdro ...

to ladnie Cie zrobil i jakie kupiles ??

Opublikowano
  • Autor

no troche zrobil ;/

ale wydaje mi sie ze tez kupilem zajefajne :),

ładuje sie bateria w aparacie za jakies 40 minut pokaze :)

[ Dodano: 11-04-2007, 10:31 ]

miały być S-LINE a jest to :)

taka sama cena 2200 + 800 opony

Co o tym myslicie ? (nie jest źle ale mogło byc lepiej :lol: )

:a4fan:

a99be3985fdbb484.jpg

95e7407f1d373461.jpg

3845d03a13ede112.jpg

0b8f763c3ae41560.jpg

8756b092cbed2e12.jpg

7cc221efbe3d09ca.jpg

38fc7e0f180b828b.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.